عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اسكي‌بازان فريدونشهري درخشيدند

اسكي‌بازان فريدونشهري درخشيدند
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:35 ق.ظ

در مسابقات انتخابي اصفهان؛
اسكي‌بازان فريدونشهري درخشيدند

خبرگزاري فارس: رئيس اداره تربيت بدني شهرستان فريدونشهر از درخشش اسكي‌بازان فريدونشهري در مسابقات انتخابي استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از فريدونشهر، محمود يسلياني صبح امروز در جمع خبرنگاران اين شهرستان اظهار داشت: مسابقات اسكي در دو گروه انفرادي و تيمي در رشته‌هاي آلپاين و اسنوبرد در سه رده جوانان يك، جوانان دو و بزرگسالان در اصفهان برگزار شد.
وي ادامه داد: در رده جوانان يك به ترتيب ايوب گوگوناني، رضا ميرمعنا و محمد گوگوناني مقام اول تا سوم را به دست آوردند و همچنين در رده جوانان دو نيز آقايان محمد امين رفيعي، جواد جديدي و امين نكوخو به ترتيب مقام اول تا سوم را كسب كرده‌اند.
رئيس اداره تربيت بدني شهرستان فريدونشهر اضافه كرد: در رده بزرگسالان و رشته آلپاين احسان گودرزي، رضا باتواني و مهران ميرمعنا به ترتيب مقام‌هاي برتر را به دست آورده و همچنين در رشته انفرادي اسنوبرد به ترتيب امين يسلياني، محمد يسلياني و علي عظيماني مقام اول تا سوم را به دست آورده‌اند.
وي افزود: هدف از برگزاري مسابقات اسكي انتخابي استان آمادگي ورزشكاران به منظور اعزام به مسابقات كشوري بوده است.
انتهاي پيام/صا30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها