عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عمليات اجرايي ميدان ميوه و تره‌بار شهر خورموج آغاز شد

عمليات اجرايي ميدان ميوه و تره‌بار شهر خورموج آغاز شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:36 ق.ظ

عمليات اجرايي ميدان ميوه و تره‌بار شهر خورموج آغاز شد

خبرگزاري فارس: ‌با حضور شماري از مسئولان عمليات اجرايي ميدان ميوه و تره‌بار شهر خورموج آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از دشتي، رئيس اداره بازرگاني شهرستان دشتي پيش از ظهر امروز در اين آيين اظهار داشت: به منظور ساماندهي عمده‌فروشان ميوه و تره بار و استقرار آنان در يك مكان مناسب، احداث ميدان ميوه و تره‌بار در دستور كار اين اداره قرار گرفته است.
علي ديبا افزود: پس از تشكيل جلسات متعدد با شهردار و رئيس شوراي اسلامي شهر خورموج و طرح موضوع در جلسات تنظيم بازار شهرستان، با مشاركت بخش خصوصي و همكاري اداره كل تعاون، شهرداري و شوراي اسلامي خورموج ساخت ميدان ميوه و تره بار اين شهرستان نهايي شد.
ديبا اضافه كرد: مراسم كلنگ‌زني ميدان تره بار شهرستان دشتي انجام شده و هم‌اكنون فرآيند ساخت اين ميدان با جديت و همكاري ساير دستگاه‌هاي متولي در حال انجام است.
رئيس اداره بازرگاني شهرستان دشتي خاطر‌نشان كرد: ميدان ميوه و تره بار دشتي در زميني به وسعت 15 هزار متر‌مربع وبا زير بناي 3 هزار و 200 متر‌مربع در مدت يك سال ساخته مي‌شود و با برآوردهاي انجام شده اشتغال‌زايي 40 نفر را به همراه دارد.
اين مقام مسئول در بخش ديگري از سخنان خود گفت: ديبا با اشاره به اينكه دولت توجه ويژه‌اي به توليد در كشور دارد، خاطرنشان كرد: امسال به منظور پشتيباني از بخش كشاورزي و كشاورزان استان يارانه گوجه فرنگي كه كرايه حمل از مبدأ تا مقصد به عهده اداره بازرگاني گذاشته است.
ديبا اظهار داشت: با توجه به اينكه خورموج از نداشتن يك محل براي توزيع ميوه و تره‌بار رنج مي‌برد احداث اين مركز نقش مهمي در توزيع ميوه و تره‌بار در اين شهرستان دارد.
وي ادامه داد: اميدواريم با حمايت مسئولان و تزرق اعتبار لازم زمينه تسريع در ساخت اين ميدان فراهم تا مشكلات قبلي مردم اين ظهر برطرف شود.
رئيس اداره بازرگاني دشتي با قدرداني از تلاش‌هاي صورت گرفته براي كلنگ‌زني اين مجموعه بيان داشت: بي‌شك با راه‌اندازي ميدان ميوه و تره‌بار شاهد رونق بازار ميوه و فروش آن در خورموج خواهيم بود.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها