عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

هنوز در ابتداي مسير قهرماني قرار داريم

هنوز در ابتداي مسير قهرماني قرار داريم
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:36 ق.ظ

سرمربي تيم واترپلو ماهان:
هنوز در ابتداي مسير قهرماني قرار داريم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم واترپلو ماهان اصفهان گفت: برتري برابر تيم دانشگاه آزاد ابتداي مسير قهرماني ماهان در ليگ بود و تلاش مي‌كنيم تا پايان فصل به اين هدف دست پيدا كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، حميد شب‌انگيز صبح امروز در حاشيه تمرينات تيم واترپلوي ماهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر چند هنوز نيم فصل ليگ به اتمام نرسيده اما تمام تلاش خود را به كار خواهيم بست تا بتوانيم قهرمان ليگ شويم.
وي با اشاره به برتري برابر تيم دانشگاه آزاد بيان داشت: از هفته‌هاي قبل برنامه‌هاي خود را حول محور اين بازي بسته بوديم و خوشبختانه توانستيم با اجراي تمامي آن برنامه‌ها پيروز ميدان باشيم.
به گزارش فارس، در حالي دو تيم ماهان و دانشگاه آزاد حساس‌ترين ديدار هفته نهم ليگ برتر واترپلو را برگزار كردند كه سرمربيان دو تيم از سوي كميته واترپلو اجازه همراهي تيم‌هاي خود را نداشتند.
در اين بازي فولاد سپاهان 9 بر هفت تيم ميهمان را از پيش رو برداشت تا با توجه به تفاضل گل كمتر نسبت به تيم نفت اميديه در رده دوم قرار بگيرد.
به اين ترتيب تيم دانشگاه آزاد با اين شكست به رده سوم جدول سقوط كرد و تيم نفت اميديه با برد اين هفته به رده اول رسيد و تيم فولاد دوم شد.
انتهاي پيام/صا30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها