عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كتاب سيمرغ رونمايي مي‌شود

كتاب سيمرغ رونمايي مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:37 ق.ظ

در اسفند ماه ‌‌جاري؛
كتاب سيمرغ رونمايي مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان گفت: 14 و 15 اسفند ماه سال ‌جاري از كتاب سيمرغ رونمايي مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، سيدصادق رضايي صبح امروز در حاشيه مراسم توديع و معارفه مديريت جديد كانون پرورش فكري كودكان و نوجوان استان خراسان اظهار داشت: با توجه به كمبود رمان در اين حوزه، از نويسندگان هر استاني خواسته شد تا رمان‌هايي غني از آداب و رسوم ايراني تاليف كنند.
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور در ادامه تصريح كرد: تاكنون چهار رمان آماده شده است كه به عنوان كتاب سيمرغ در اختيار كودكان و نوجوانان قرار مي‌گيرد.
وي با اشاره به تعداد مخاطبان اين مراكز بيان داشت: مخاطبان مراكز كانون در كشور بيش از 12 ميليون نفر در ساعت و روز هستند، كه در سال آينده اين تعداد، با افزايش 20 درصدي مواجه هستيم.
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور با اشاره به 500 مركز فرهنگي كانون پرورش فكري كودك و نوجوان در روستاها است.
‌مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور اظهار داشت: به‌طور متوسط بايد براي هشت تا 10 هزار كودك، يك مركز داشته باشيم و اين كمبودها طي يك‌سال برطرف نمي‌شود، اما تعداد اين مراكز در سراسر كشور، در سطح روستايي و شهري، بازهم جاي افتخار دارد.
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور تاكيد كرد: هم اكنون جشنواره قصه‌گويي بندرعباس با 108 قصه بين‌المللي و يك‌هزار قصه كشوري، در حال اجراست.
انتهاي پيام/م30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها