عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آغاز ثبت‌نام سهميه سوخت مراكز كشاورزي در سبزوار

آغاز ثبت‌نام سهميه سوخت مراكز كشاورزي در سبزوار
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:37 ق.ظ

معاون فرماندار سبزوار خبر داد:
آغاز ثبت‌نام سهميه سوخت مراكز كشاورزي در سبزوار

خبرگزاري فارس: معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرماندار سبزوار از آغاز ثبت‌نام سهميه سوخت مراكز كشاورزي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سبزوار، محمد كلاته ظهر امروز در كميته سوخت شهرستان سبزوار در فرمانداري اظهار داشت: در راستاي ساماندهي بهره‌برداران بخش كشاورزي، طرح شناسايي و برآورد سهميه سوخت مراكز توليدي، ماشين‌آلات، تجهيزات، ادارات، موتورهاي پمپ آب بخش كشاورزي براي مصرف‌كنندگان جزء (زير 6 هزار ليتر) آغاز شده است.
معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرماندار سبزوار افزود: كساني كه شامل موارد فوق هستند بايد براي ثبت‌نام، در روستاها به دفاتر ICT و يا به كافي‌نت‌هاي شهري مراجعه و ثبت‌نام كنند.
وي اظهار داشت: آخرين مهلت ثبت‌نام 15 اسفندماه سال جاري است.
معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرماندار سبزوار تصريح كرد: متقاضيان بايد سعي كنند در تاريخ مقرر ثبت‌نام كنند تا حقي از كسي ضايع نشود.
كلاته ادامه داد: متقاضيان براي دريافت سهميه سوخت كشاورزي بايد به آدرس سايت به نشاني www.AGRI.Niopde.ir مراجعه كنند.
وي با اشاره به انتقال آب به روستاي صدخرو از توابع بخش داورزن شهرستان سبزوار اظهار داشت: پروژه آبرساني به روستاي صدخرو با اعتباري بالغ بر 900 ميليون ريال احداث شده كه 25 درصد از اين هزينه از محل مشاركت‌هاي مردمي تامين شد.
كلاته با اشاره به روند خوب اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها در كشور اين قانون را وسيله‌اي براي توسعه و پيشرفت در بخش‌هاي مختلف با استفاده بهينه از منابع عنوان كرد.
انتهاي پيام/م30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها