عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

كشف 581 كيلوگرم ترياك توسط مأموران انتظامي گلستان

كشف 581 كيلوگرم ترياك توسط مأموران انتظامي گلستان
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:38 ق.ظ

/اخبار كوتاه حوادث از گلستان/
كشف 581 كيلوگرم ترياك توسط مأموران انتظامي گلستان

خبرگزاري فارس: كشف 581 كيلوگرم ترياك توسط مأموران انتظامي استان، 20 فقره سرقت در پرونده سارقان حرفه‌اي منازل در گرگان و ... از اهم اخبار كوتاه حوادث از گلستان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان به نقل از معاونت اجتماعي و ارشاد انتظامي گلستان، فرمانده انتظامي استان گلستان از كشف 581 كيلو و 650 گرم ترياك طي يك عمليات هدفمند پليسي خبر داد و گفت: طي يك عمليات هدفمند پليسي 581 كيلو و 650 گرم ترياك توسط ماموران انتظامي استان گلستان كشف شد.
حميد عطايي اظهار داشت: اين مقدار مواد پس از يك ماه كار اطلاعاتي و با متلاشي شدن باندي كه اقدام به توزيع موادمخدر از شرق كشور به استان گلستان را مي‌كرد، كشف شد.
وي تصريح كرد: در اين عمليات يك نفر دستگير كه پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.
فرمانده انتظامي استان گلستان به موفقيت‌هاي پليس گلستان در راستاي مبارزه با عوامل تهيه و توزيع مواد مخدر در بهمن ماه سال جاري اشاره كرد و افزود: در بهمن ماه سال جاري با انهدام چهار باند بزرگ تهيه و توزيع مواد مخدر بيش از يك تن موادمخدر در استان كشف شد.

* 20 فقره سرقت در پرونده سارقان حرفه‌اي منازل در گرگان
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي گلستان گفت: با دستگيري دو سارق حرفه‌اي منازل توسط مامور پليس آگاهي راز 20 فقره سرقت طلا و جواهرات از منازل مناطق بالا شهر گرگان برملا شد.
عسگر ساوري از موفقيت پليس آگاهي مركز استان در دستگيري سه سارق حرفه‌اي منازل در گرگان خبر داد.
وي گفت: اين دو سارق كه با زيركي خاص و شناسايي منازلي كه ساعاتي خالي از سكنه بود اقدام به سرقت وجوه نقد، طلا و جواهرات و ديگر وسايل گران قيمت مي‌كرد كه پس از يك ماه كار اطلاعاتي و پليسي در دام قانون گرفتار شدند.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي گلستان افزود: متهمان در بازجويي‌هاي به عمل آمده به 20 فقره سرقت از منازل بالاي شهر چون كوي دخانيات، بلوار ناهارخوران و كوي دادگستري و ديگر مناطق اعتراف كردند كه از تمامي صحنه‌هاي سرقت بازسازي صحنه صورت گرفت.
ساوري همچنين گفت: در بازرسي از منازل متهمان تعداد زيادي اموال مسروقه از قبيل لپ‌تاپ، گوشي تلفن همراه و مقاديري طلا و جواهرات كشف و ضبط شد.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي گلستان به منظور پيشگيري از سرقت منازل به شهروندان توصيه كرد: هنگام سفر حتي براي مدت كوتاه همسايگان مورد اعتماد خود را در جريان امر قرار دهند.
وي از شهروندان خواست اموال و اشيا با ارزش و با قيمت خود را در معرض ديد افرادي كه به منزل مي‌آيند قرار ندهند و هنگام خروج از منزل اقدامات حفاظتي و امنيتي را رعايت كنند و در صورت وقوع هرگونه سرقت بلافاصله مراتب را از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 گزارش كنند.

* تاكيد فرمانده انتظامي گلستان در خصوص پيشگيري از حوادث چهارشنبه آخر سال
فرمانده انتظامي گلستان با تاكيد بر نظارت والدين بر فرزندان از جوانان و نوجوانان خواست با انجام رفتارهاي پرخطر زندگي را در آستانه تعطيلات سال نو تلخ نكنند.
حميد عطايي از آمادگي پليس گلستان در آستانه تعطيلات سال نو خبر داد.
وي گفت: كميته‌هاي مختلف در خصوص خدمات‌رساني به مسافران در ستاد انتظامي استان تشكيل شده و طرح‌هاي مختلف در دستور كار انتظامي استان قرار دارد.
رئيس پليس گلستان از اقدامات انتظامي استان در راستاي برخورد با تهيه و توزيع‌كنندگان موادمحترقه خبر داد و افزود: با كساني كه اقدام به تهيه و توزيع موادمحترقه كنند برخورد قانوني خواهد شد.
وي تصريح كرد: پليس نظارت بر اماكن عمومي نيز از ابتداي اسفند ماه طرح نظارت واحدهاي صنفي را در دستور كار خود قرار داده و با واحدهاي صنفي نيز كه اقدام به فروش موادمحترقه كنند برابر قانون برخورد خواهد شد.
عطايي با اشاره به اينكه پيشگيري از ناهنجاري‌هاي آخر سال نيازمند هوشياري جوانان و نوجوانان است از آنها خواست با انجام رفتارهاي پرخطر زندگي خود و ديگران را در آستانه نوروز تلخ نكنند.
فرمانده انتظامي گلستان با تاكيد بر نظارت بيشتر والدين بر فرزندان از آنها خواست براي پيشگيري از حوادث چهارشنبه آخر سال نظارت بيشتر بر فرزندان خود را جدي گرفته و آنان را از عواقب خطرناك مواد محترقه آگاه كنند.
انتهاي پيام/خ30/ز

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها