عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برگزاري مسابقات بين‌المللي توانمندترين امدادگران هلال‌احمر

برگزاري مسابقات بين‌المللي توانمندترين امدادگران هلال‌احمر
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:39 ق.ظ

رئيس جمعيت هلال‌احمر خبر داد:
برگزاري مسابقات بين‌المللي توانمندترين امدادگران هلال‌احمر

خبرگزاري گزاري فارس: رئيس جمعيت هلال‌احمر گفت: در تلاش هستيم مسابقات توانمندترين امدادگران جمعيت هلال‌احمر در سطح بين‌المللي در آينده نزديك برگزار شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از لنگرود، عليرضا مظفري ظهر امروز در نخستين دوره مسابقات توانمندترين امدادگران جمعيت هلال‌احمر گيلان در مركز آموزشي امدادي چاف با گراميداشت هفته وحدت اظهار داشت: در دوران زندگي بايد دو معيار را ملاك خود قرار دهيم و به واسطه آن به بالاترين درجه انساني برسيم.
وي با اشاره به اينكه افراد همواره تلاش مي‌كنند به جايگاه رفيع انسانيت برسند، افزود: قرآن و عترت دو معياري هستند تا انسان‌ها خود را به بالاترين درجه زندگي برسانند.
مظفري به زندگي پيامبر (ص) و ائمه (ع) اشاره كرد و گفت: زندگي پيامبر (ص) و ائمه (ع) همواره با مبارزه همراه بوده و پيروزي آن بزرگواران در طول زندگي نشان مي‌دهد توانمندي جسمي، روحي و معنوي در تمام زمينه‌ها تاثيرگذار است.
رئيس جمعيت هلال‌احمر با بيان اينكه انسان خوب كسي است كه از نظر توان جسمي و معنوي خود را به بالاترين درجه برساند، تصريح كرد: امداد و نجات بالاترين ثواب را دارد و انجام اين امر نيازمند سرعت، قدرت و دقت است كه امدادگران بايد در خود پرورش دهند.
وي با اشاره به برگزاري نخستين دوره مسابقات توانمندي امدادگران هلال‌احمر گيلان، خاطرنشان كرد: مدت‌ها بود مي‌خواستيم اين طرح را اجرا كنيم تا توانمندي‌ها، مهارت‌ها و آموزه‌هاي علمي اعضاي جمعيت هلال‌احمر در شهرستان‌ها، استان‌ها و كشور سنجيده شود.
مظفري گيلان را پايه‌گذار مسابقات توانمندي امدادگران ذكر كرد و بيان داشت: اين مسابقات براي نخستين بار در كشور در گيلان برگزار شده است.
رئيس جمعيت هلال‌احمر برگزاري اينگونه مسابقات براي نخستين بار را داراي نواقصي دانست و افزود: امدادگران با ارائه پيشنهاد‌ها ما را در برگزاري بهتر اين مسابقات ياري دهند.
وي از برگزاري مسابقات بين‌المللي توانمندترين امدادگران هلال‌احمر خبر داد و اظهار داشت: در تلاش هستيم اين مسابقات در آينده نزديك به صورت بين‌المللي برگزار شود.
مديرعامل جمعيت هلال‌احمر گيلان نيز در اين مراسم گفت: نخستين دوره مسابقات توانمندترين امدادگران هلال‌احمر در راستاي توان‌افزايي و آماده‌سازي بهترين انسان‌ها در صحنه انجام مي‌شود.
جمشيد محمدي بالاترين خدمت را كمك به همنوعان توصيف كرد و افزود: در آستانه ميلاد حضرت محمد (ص) اين مسابقات در گيلان برگزار شده است.
وي هدف از برگزاري مسابقات توانمندترين امدادگران را رقابت دوستانه بين امدادگران بيان كرد و اظهار داشت: اميدواريم اينگونه مسابقات به ميزباني جمهوري اسلامي در عرصه جهاني برگزار شود.
نخستين دوره مسابقات توانمندترين امدادگران هلال‌احمر گيلان با حضور امدادگران از شهرستان‌هاي لنگرود، رودسر، املش، لاهيجان، سياهكل، آستانه اشرفيه، رشت، رودبار، فومن، صومعه‌سرا، بندر انزلي، تالش، آستارا و ماسال در شهر چاف لنگرود برگزار شد.
انتهاي پيام/خ20/ز

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها