عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طرح‌هاي فرهنگي در شوراي هيئت‌هاي مذهبي ارائه شود

طرح‌هاي فرهنگي در شوراي هيئت‌هاي مذهبي ارائه شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:39 ق.ظ

مديركل تبليغات اسلامي استان سمنان:
طرح‌هاي فرهنگي در شوراي هيئت‌هاي مذهبي ارائه شود

خبرگزاري فارس: مديركل تبليغات اسلامي استان سمنان خواستار ارائه طرح‌هاي فرهنگي در شوراي هيئت‌هاي مذهبي اين استان شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان به نقل از روابط عمومي اداره‌كل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت‌الاسلام علي شكري در جلسه شوراي هيئت‌هاي مذهبي استان سمنان در آستانه فرارسيدن ميلاد پيامبر اكرم(ص) و امام صادق(ع) كه در سالن اجتماعات اداره تبليغات اسلامي سمنان برگزار شد، خطاب به هيئت‌هاي مذهبي گفت: به كليه هيئت‌هاي فعال به ويژه قشر جوان اعلام شود تا در قالب فرم‌هاي مشخص طرح‌هاي فرهنگي خود را ارائه كنند.
وي تصريح كرد: همچنين شوراي هيئت‌هاي مذهبي بايد از هيئت‌ها گزارش مستند با عكس و سي.دي گرفته و از فعاليت‌هاي انجام شده گزارش خبري تهيه كنند.
سرپرست معاونت امور فرهنگي اداره‌كل تبليغات اسلامي استان سمنان نيز در اين جلسه تذكراتي در ارتباط با طرح‌هاي فرهنگي به شوراي هيئت‌هاي مذهبي اين استان ارائه داد.
حجت‌الاسلام حسين صبوري افزود: طرح‌هاي ارائه شده بايد مطابق با توسعه و تقويت برنامه‌هاي ديني، قرآني، نهج‌البلاغه و سيره اهل بيت (ع) باشد.
وي ايجاد و تقويت كانون‌ها و تشكل‌هاي ترويج فرهنگ قرآن و عترت، حمايت از برنامه‌هاي آموزشي، پژوهشي و گسترش فرهنگ قرآني و نهج‌البلاغه، صحيفه سجاديه، دعا، اذان، ترويج سيره معصومان (ع) و گفتمان امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري با رويكرد بصيرت‌افزايي را از ديگر سرفصل‌ها برشمرد.
در پايان اين جلسه مصوب شد تا هيئت‌هاي مذهبي طرح‌هاي فرهنگي خود را در قالب فرمي تكميل و به دفتر شوراي هيئت‌هاي مذهبي هر شهرستان تحويل دهند.
اين طرح‌ها همچنين پس از تاييد توسط شورا به اداره تبليغات اسلامي شهرستان براي حمايت اعتباري معرفي مي‌شود.
تقسيم اعتبار بر اساس آمار هيئت‌هاي مذهبي هر شهرستان از ديگر مصوبات اين جلسه بود.
انتهاي پيام/ل30/ز

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها