عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خادمان نماز در استان سمنان تجليل شدند

خادمان نماز در استان سمنان تجليل شدند
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:40 ق.ظ

با حضور مسئولان؛
خادمان نماز در استان سمنان تجليل شدند

خبرگزاري فارس: خادمان نماز در استان سمنان در مراسمي با حضور مسئولان تجليل شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان به نقل از روابط عمومي شركت گاز استان سمنان، استاندار سمنان و دبير ستاد اقامه نماز استان سمنان در دومين مراسم تجليل از خادمان نماز اين استان، از عليرضا جراحي مديرعامل و محمدمهدي طالع‌زاده دبير ستاد اقامه نماز شركت گاز استان سمنان تقدير ويژه به عمل آوردند.
در اين مراسم كه با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز كشور، نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار و ديگر اعضاي ستاد اقامه نماز و مديران استان سمنان برگزار شد، از عليرضا جراحي مديرعامل و دبير ستاد اقامه نماز شركت گاز استان سمنان براي دومين سال پياپي تقدير ويژه به عمل آمد.
نماينده ولي‌فقيه در استان سمنان در اين مراسم در سخناني گفت: ما چون از نماز خبر نداريم و فوايد آن را نمي‌شناسيم، ممكن است به سمت و سوي فرهنگ‌هاي غلط سوق پيدا كنيم.
حجت‌الاسلام و‌المسلمين سيدمحمد شاهچراغي ادامه داد: بهترين راه براي نهادينه كردن نماز در بين گروه‌هاي جامعه اين است كه بركات نماز را براي آنان تبيين كنيم چراكه براي نماز فوايد و خوبي‌هاي زيادي ذكر شده است.
حجت‌الاسلام مجتبي كلباسي، قائم مقام ستاد اقامه نماز كشور نيز در اين مراسم در سخناني گفت: خداوند با شيري كه در سينه مادران قرار داده، تمام نيازهاي كودك را تامين كرده است و بر اين اساس تمام اوليا و اوصيا نيز نسخه پرفايده‌اي به نام نماز را براي بشريت تجويز كرده‌اند.
وي افزود: بر اساس نص صريح قرآن كريم، نخستين نشانه حاكمان ديني اين است كه اگر در روي زمين مكنتي به دست آورند، نخستين اقدامشان به پاي داشتن نماز بوده و نماز چيزي است كه در معاشرت، اخلاق و رفتار كسب و كار ما مي‌تواند سرمشق و الگوي موحدان قرار گيرد و انسان‌ها را از انجام گناهان بازدارد، پس بر اين اساس در نظام اسلامي بايد نماز برنامه نخست ما باشد.
در اين مراسم، همچنين از 9 دستگاه برتر در امر فريضه نماز تقدير ويژه به عمل آمد كه مديرعامل و دبير ستاد اقامه نماز شركت گاز استان سمنان براي دومين سال پياپي با اهداي لوح‌هاي جداگانه مورد تقدير استاندار و دبير ستاد اقامه نماز استان سمنان قرار گرفتند.
انتهاي پيام/ل30/ز

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها