عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دستگاه‌ها بودجه‌اي براي ارائه سبد كالايي ندارند

دستگاه‌ها بودجه‌اي براي ارائه سبد كالايي ندارند
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:00 ق.ظ

مديركل تأمين و توزيع وزارت بازرگاني در گفت‌وگو با فارس:
دستگاه‌ها بودجه‌اي براي ارائه سبد كالايي ندارند

خبرگزاري فارس: مديركل تأمين و توزيع وزارت بازرگاني گفت: هنوز درخواستي براي سبد كالايي براساس تأمين اعتبار 50 درصدي صورت نگرفته است و در واقع نهادها و ارگانها در حال حاضر به اين منظور بودجه‌اي در اختيار ندارند.

يدالله صادقي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس در پاسخ به اين سؤال كه علي‌رغم اعلام وزارت بازرگاني براي سبد كالايي و تعيين تركيب اين سبد گويا هنوز از سوي نهادها و ارگان‌هاي دولتي اقدامي براي تهيه سبد كالايي صورت نگرفته است، گفت: تصميم گرفته شده تا 50 درصد از بودجه سبد كالايي به صورت پيشنهادي توسط سازمان‌ها و ارگان‌ها از محل بودجه رفاهي آنها تأمين شود اما اين تصميم در حد توصيه بوده و حالت تكليف نداشته است.
وي افزود: اتحاديه‌هاي فرهنگيان و كاركنان دولت اعلام آمادگي كردند تا در صورت اعلام بودجه 50 درصدي سبد كالايي، كارگري و كارمندي در اختيار مردم قرار گيرد.
مديركل تأمين و توزيع وزارت بازرگاني گفت: گير كار اينجاست كه اعتبارات رفاهي مصرف شده است و نهادها و ارگانها در حال حاضر به اين منظور بودجه‌اي در اختيار ندارند.
صادقي گفت: هنوز درخواستي براي سبد كالايي براساس تأمين اعتبار 50 درصدي صورت نگرفته است.
انتهاي پيام/ص

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها