عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

قبض اشتباه برق و گاز صنايع اصلاح شد

قبض اشتباه برق و گاز صنايع اصلاح شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:02 ق.ظ

عضو هيئت مديره انجمن مديران صنايع در گفت‌وگو با فارس:
قبض اشتباه برق و گاز صنايع اصلاح شد

خبرگزاري فارس: عضو هيئت مديره انجمن مديران صنايع از اصلاح قبض برق و گاز برخي صنايع با اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها خبر داد و گفت: قبض برخي‌ از واحدهاي صنعتي اشتباه صادر شده بود كه شركت‌هاي مربوطه، اين قبض‌ها را اصلاح كردند.

حسين سليمي در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: با اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها مبلغ قبض برق و گاز برخي واحدهاي صنعتي اشتباه محاسبه شده بود كه پس از اعتراض صنعتگران، اين قبضها اصلاح شدند.
وي با اشاره به بحث‌هاي مطرح‌شده در مورد تعيين دستمزد كارگران در سال آينده، گفت: احتمال عدم افزايش حقوق كارگران با وجود واريز يارانه نقدي به حساب افراد وجود دارد.
وي افزود: موضوع افزايش حقوق كارگران در كميسيون كار و امور اجتماعي مجلس در حال بحث است و با نهايي شدن اين موضوع، شوراي عالي كار در اين خصوص اظهار نظر نهايي خواهد كرد.
به گفته عضو هيئت مديره انجمن مديران صنايع، طبق قانون، شوراي عالي كار 15 روز پيش از پايان سال بايد نظر خود را در مورد افزايش حقوق كارگران اعلام كند.
انتهاي پيام/ص

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها