عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تسريع در محاكمه سران فتنه، مطالبه مردم ايران

تسريع در محاكمه سران فتنه، مطالبه مردم ايران
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:04 ق.ظ

/يادداشت/
تسريع در محاكمه سران فتنه، مطالبه مردم ايران

خبرگزاري فارس: سران فتنه كه بايد از آنان نه به عنوان «سران» بلكه به «نوكران» و «مجريان» فتنه ياد كرد در راستاي اهداف استعماري آمريكا قدم برداشته و با شبهه‌افكني توجّه افكار عمومي را از انقلاب كشورهاي اسلامي به داخل ايران معطوف مي‌كنند.

به گزارش خبرنگار آيين و انديشه فارس، حجت‌الاسلام والمسلمين حميدرضا قرباني مبين، مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه صنعتي همدان به مناسبت انقلاب‌هاي مردمي كشورهاي اسلامي يادداشتي نوشته و در اختيار خبرگزاري فارس قرار داده است كه در پي مي‌آيد.

در روزهاي اخير يك بار ديگر اميد به حاكميت مستضعفين در دل مسلمين نمايان شد و مردم كشورهاي منطقه باور پيدا كردند كه تأييد خداوند با كساني است كه عليه استكبار و بي‌عدالتي قيام كنند چنان كه در سوره قصص آيات 5 و 6 مي‌فرمايد: «وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ (5) وَ نُمَكِّنَ لَهُمْ فِي الْأَرْضِ وَ نُرِيَ فِرْعَوْنَ وَ هامانَ وَ جُنُودَهُما مِنْهُمْ ما كانُوا يَحْذَرُونَ (6)»
ما مى‏خواهيم بر مستضعفان زمين منّت نهيم و آنان را پيشوايان و وارثان روى زمين قرار دهيم! و حكومتشان را در زمين پابرجا سازيم و به فرعون و هامان و لشكريانشان، آنچه را از آنها بيم داشتند نشان دهيم!
بنابراين پيش‌بيني امام خميني (ره) و مقام معظّم رهبري درباره بيداري امّت اسلامي محقّق شد. معمار كبير انقلاب اسلامي پيش‌بيني خود را درباره بيداري مردم جهان چنين بيان كرده بود: «اميد است، به زودي وعده الهى اراده منت بر مستضعفان، تحقق يابد و دست قدرتمند حق تعالى هر چـه سريع‌تر از آستين ملت‌هاى مظلوم بيرون آيد و تحول الهى كه در ملت ايران پديد آمده، در همه ملل و نحل به خواست خداوند تعالى تحقق يابد كه دست ستمكاران از جنايت نسبت به مستضعفان جهان كوتاه شود.» (صحيفه امام، ج‏17، ص 318).
مقام معظم رهبري نيز درباره بيداري اسلامي در خطبه هاي نماز عيد فطر 1372/1/4 فرموده بودند: «ما انقلاب را امروز نمي‌خواهيم صادر كنيم. انقلاب، يك بار صادر مي‌شود؛ و شد! اين كه مي‌بينيد امروز در سرتاسر دنيا، گرايش و ايمان اسلامي زنده شده است؛ اين كه مي‌بينيد ملت‌ها در شمال آفريقا و در خاورميانه و در شرق و غرب كشورهاي اسلامي بيدار شده‌اند؛ اين كه مي‌بينيد جوانان مسلمان در كشورهاي گوناگون به زيبايي‌هاي دين و قرآن رو آورده‌اند، همه حاكي از اين است كه انقلاب اسلامي در اوّلِ وقوع خود صادر شده است.»
مطابق پيش‌بيني‌هاي مذكور موج استقلال و عدالت‌طلبي و هم‌چنين تمايل به حاكميت اسلام در بين مردم منطقه ايجاد شد. مردم مصر، تونس، يمن، ليبي و بحرين با خروش خود سيلي دردناكي بر گونه استكبار جهاني نواختند و همه شيطنت‌ها و دسيسه‌هاي آمريكا و پيروانش را نقش بر آب كردند.
اكنون كه مردم جهان متوجّه حقّانيت انقلاب اسلامي ايران و عمق تأثيرگذاري آن شده‌‌اند؛ و به دليل فقدان رهبري بصير و دور انديش در رسيدن به مطالباتشان با مشكلات بسياري مواجه‌اند؛ سران فتنه كه بايد از آنان نه به عنوان «سران» بلكه به «نوكران» و «مجريان» فتنه ياد كرد در راستاي اهداف استعماري آمريكا و اسرائيل قدم برداشته و با فتنه در مقابل اين موج بيداري مانع ايجاد كرده و با ايجاد شبهه توجّه افكار عمومي را به فتنه در داخل ايران معطوف مي‌كنند؛ غافل از اين كه در سرآغاز هر فتنه‌اي شكست جديدي براي فتنه‌گران و حاميان آنها رقم خواهد خورد و خداوند نور خود را اكمال خواهد نمود. چنان كه در قرآن كريم سوره قصص آيه 8 مي‌فرمايد: «يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ كَرِهَ الْكافِرُونَ» آنان مى‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش سازند ولى خدا نور خود را كامل مى‏كند هر چند كافران خوش نداشته باشند!
مردم ايران نيز با بصيرت خود حقّاً از اين ميراث گرانقدر امام (ره) حمايت و حفاظت نمودند و با خروش خود بر سران فتنه نهيب زده و تحرّكات استكبار جهاني را ناكام گذاشتند.
اكنون كه با رافت نظام و مهلت دادن به سران فتنه ماهيت گمراه آنان هر چه بيشتر براي مردم آشكار شد؛ مطالبه مردم ايران، تسريع در محاكمه سران فتنه است تا از شبهه‌افكني و فعّاليت‌هاي مخرّب آنان جلوگيري شود.
انتهاي پيام/ك/1

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها