عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

موسوي و كروبي زير پيچ و خم‌هاي چرخ انقلاب له مي‌شوند

موسوي و كروبي زير پيچ و خم‌هاي چرخ انقلاب له مي‌شوند
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:05 ق.ظ

امام جمعه پرديس:
موسوي و كروبي زير پيچ و خم‌هاي چرخ انقلاب له مي‌شوند

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرهاي پرديس، رودهن، بومهن و آبعلي گفت: موسوي و كروبي منتظر باشند تا زير پيچ و خم‌هاي چرخ انقلاب له شوند.

حجت‌الاسلام والمسلمين محمدرضا اسماعيلي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پرديس اظهار داشت: مصدق‌ها، كاشاني‌ها، قطب‌زادها، ملي‌گرايان و بني‌صدرهايي كه با راي ميليوني مردم بر سر كار آمدند و سپس راه خود را از ملت جدا كردند چه بر سرشان آمده و حالا موسوي و كروبي هم منتظر باشند تا در پيچ و خم‌هاي چرخ انقلاب له شوند.
وي گفت: روزي آنها در خط امام راحل بودند و مردم آنها را روي دوش خود گذاشتند و با سلام و صلوات آنها را مشايعت مي‌كردند و حالا كه با آمريكا طرح دوستي ريخته‌اند و از ملك عبدالله بي‌دين پول براي تبليغات انتخابات گرفتند، كنار يك ميز نشستند و با وجود ميل ملت ايران و روح شهدا با كمپاني‌ها جنگ نرم طراحي كردند، زير پاي ملت هم نيستند.
امام جمعه شهرهاي پرديس، رودهن، بومهن و آبعلي افزود: كساني كه با موساد و جاسوسان دوستي برقرار مي‌كنند و فداكاري‌هاي ملت را به تمسخر مي‌گيرند، مي‌خواهند روي كار بيايند تا ملت امام زمان (عج) را دودستي در اختيار دشمن قرار دهند.
اسماعيلي تصريح كرد: سران فتنه به بهانه حمايت از مردم مصر، حماسه 22 بهمن را ناديده گرفتند و جداي از ملت مي‌خواستند مرهمي روي زخم اوباما بگذارند زيرا مهره سوخته‌شان از مصر خارج شده است.
وي گفت: ما تركش‌خوردگان جنگ تحميلي تا پاي جان ايستاده‌ايم و هر كس به ولايت مطلقه فقيه جسارت كند، چشمش را از حدقه در مي‌آوريم.
امام جمعه شهرهاي رودهن، بومهن، پرديس و آبعلي ادامه داد: اگر قوه قضائيه با فتنه‌گران برخورد عملي نكند، مردم خود وارد صحنه مي‌شوند.
وي تاكيد كرد: در آيات قرآن بر اجتناب اهل ايمان از دوستي با كفار و همراه نشدن با آنها به خاطر اثرگذاريشان بر افراد سفارش شده است.
اسماعيلي گفت: دوستي با كساني كه دين و آيين الهي را به تمسخر گرفته، هرچند در جامعه ديني زندگي كنند و مسلمان هم باشند، منع شده است.
وي افزود: با كساني كه دين را به بازي گرفته‌اند و با كفار ميانه خوبي دارند، نبايد ارتباط برقرار كرد زيرا آنها رفته‌رفته روي افراد تأثير مي‌گذارند.
امام جمعه شهرهاي رودهن، بومهن، پرديس و آبعلي گفت: دشمن فقط به يك قسمت اكتفا نمي‌كند و كساني كه طرح دوستي با كفار مي‌ريزند، مطمئن باشند كه روزي به غير از جان و مال، ايمان خود را هم از دست خواهند داد.
اسماعيلي افزود: در سوره توبه آيه 23 اشاره به اين دارد كه از تبعيت از پدران و برادراني كه كفر را به ايمان ترجيح مي‌دهند، اجتناب كنيد.
وي با اشاره به كساني كه در صدر اسلام با پيامبر (ص) و امامان (ع) در ستيز بودند، گفت: افرادي كه هر روز رنگ عوض مي‌كنند عاقبت خوبي در انتظارشان نيست.
امام جمعه شهرهاي رودهن، بومهن، پرديس و آبعلي گفت: سه شيوه در تمام اعصار بوده كه شامل زر، زور و تزوير است كه گاهي آنها با زر مي‌توانند به اهداف خود برسند و گاهي با زر و زور و گاه با استفاده از هر سه مورد اهدافشان را دنبال مي‌كنند.
اسماعيلي خاطرنشان كرد: انقلاب ما يك انقلاب توحيدي است و هر كس تريبوني در اختيار دارد بايد فرياد بزند و حركات‌ فتنه‌گران را محكوم و از خون شهدا دفاع كند.
انتهاي پيام/م10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها