عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مردم از خواص انتظار دوپهلوگويي ندارند

مردم از خواص انتظار دوپهلوگويي ندارند
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:07 ق.ظ

امام جمعه رباط كريم:
مردم از خواص انتظار دوپهلوگويي ندارند

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان رباط كريم تأكيد كرد:‌ مردم از خواص توقع موضع‌گيري شفاف داشته و انتظار ندارند آنها دوپهلوگويي كنند.

حجت‌الاسلام حسينعلي محمدي‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رباط كريم اظهار داشت: پس از وقايع تلخ سال 88 و روزهاي بعد از دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري كه رهبري عظيم‌الشان انقلاب از آن به عنوان فتنه ياد فرمودند، برخي چهره‌هاي شاخص سياسي سكوت اختيار كردند.
وي تصريح كرد: در ابتدا تصور بر اين بود كه خواص سكوت پيشه‌ كرده تا فضاي سياسي كشور بيش از اين غبارآلود نشود، اما پس از فرمايش صريح مقام معظم رهبري مبني بر اينكه خواص موضع‌گيري شفاف داشته باشند،‌ حجت بر همگان تمام شد.
اين مسئول ادامه داد: با وجود رهنمود صريح ولي امر مسلمين همچنان شاهد هستيم كه عده‌اي از چهره‌هاي شاخص سياسي كشور، يا سكوت اختيار كرده و يا در مواقع ضروري تنها به بيان مطالب دوپهلو اكتفا مي‌كنند.
محمدي‌نژاد در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه مردم چه انتظاري از خواص جامعه دارند، گفت:‌ رهبر معظم انقلاب در ديدار با اعضاي مجلس خبرگان رهبري به طور كامل وظيفه خواص در شرايط حساس را تشريح و تبيين فرمودند.
وي عنوان كرد: در ديدگاه معظم‌له خواص جامعه بايد داراي بصيرت، موقعيت‌شناسي، آگاهي، هوشياري و بالاخص حضور در صحنه و اتخاذ مواضع شفاف در شرايط حساس و بحراني باشند.
خطيب جمعه شهرستان رباط كريم تصريح كرد: برخي از خواص ما در شرايط بحراني سال گذشته فاقد اين ويژگي‌ها بودند و به همين دليل مردم از آنها تحت عنوان خواص بي‌بصيرت ياد مي‌كنند.
اين مسئول تأكيد كرد: عملكرد سران فتنه حجت را بر همگان تمام كرده و همه مي‌دانند آنها به دنبال براندازي و ضربه زدن به انقلاب هستند.
محمدي‌نژاد در پايان متذكر شد: بنابراين مردم از خواص انتظار دارند در مقابل اين عده فريب‌خورده،‌ به روشني موضع‌گيري كرده و دست از اتخاذ مواضع دوپهلو بردارند.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها