عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پايان خوشي در دوازدهمين دوره ليگ برتر فوتسال داشتيم

پايان خوشي در دوازدهمين دوره ليگ برتر فوتسال داشتيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:09 ق.ظ

مدير تيم فوتسال كيش‌اير قم:
پايان خوشي در دوازدهمين دوره ليگ برتر فوتسال داشتيم

خبرگزاري فارس: مدير تيم فوتسال كيش‌اير قم گفت: پايان خوشي در دوازدهمين دوره مسابقات ليگ برتر فوتسال داشتيم و با تمام سختي‌ها جايگاه خوبي در اين دوره كسب كرديم.

سيدمهدي غياثي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم تصريح كرد: از اينكه تيم فوتسال كيش‌اير قم در دوازدهمين دوره مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور داراي جايگاه خوب و مطمئن شد خوشحالم زيرا در برابر مردم فوتسال‌دوست قم شرمنده نشديم.
وي ادامه داد: در آغاز دوازدهمين دوره مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور با سختي‌ها و مشقات فراوان وارد بازي‌ها شديم و در آغاز نه از نظر مالي و نه از نظر امكانات شرايط خوبي نداشتيم و شايد خيلي‌ها نسبت به بقاي اين تيم در ليگ برتر ترديد داشتند.
مدير تيم فوتسال كيش‌اير قم با بيان اينكه با تلاش بازيكنان و ميل آنها به خواستن موفق شديم كه براي تيم در ليگ برتر جايگاه خوبي كسب كنيم، تصريح كرد: در بازي برابر تيم فوتسال گسترش فولاد تبريز حقمان بود كه ببريم ولي بازي سختي را پشت سرگذاشتيم.
وي افزود: بازيكنان تيم فوتسال گسترش فولاد تبريز نيز بازي خوبي را به نمايش گذاشتند و آنها نيز نمي‌خواستند به جايگاه سوم جدول رده‌بندي دوازدهمين دوره ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور دست يابند اما تيم ما در اين ديدار جانانه بازي كرد.
غياثي با بيان اينكه اين تيم از فصل آينده نبايد به شكل امسال در مسابقات ليگ برتر فوتسال حضور يابد، اظهار داشت: اميدوارم مسئولان استان قم از اين شرايط تجربه بگيرند و اجازه ندهند كه در فصل‌هاي آينده نماينده فوتسال قم گرفتار وضعيتي شبيه به ليگ امسال و حتي ليگ فصل گذشته شود.
وي در خصوص وضعيت حضور كادر مديريتي فعلي در تيم فوتسال كيش‌اير قم در فصل آينده ليگ برتر فوتسال بيان داشت: براي فصل آينده هنوز شرايط باشگاه را نمي‌دانيم و زود است كه بخواهيم تصميم بگيرم زيرا امسال با حمايت‌هاي تربيت بدني و بعد ورود شركت كيش‌اير به تيم وارد ليگ برتر شديم و ماموريتي از سوي تربيت‌بدني داشتم كه اميدوارم در راستاي توسعه ورزش قم موثر واقع شده باشد.
مدير تيم فوتسال كيش‌اير قم با اشاره به كيفيت بالاي رقابت‌هاي امسال ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشو خاطرنشان كرد: ليگ بسيار سختي را پشت سر گذاشتيم و تيم فوتسال كيش‌اير قم از ابتداي فصل با مشكلات بسياري دست و پنجه نرم كرد.
وي در پايان خاطرنشان كرد: از اينكه در اين بازي تمام توانمان را به كار گرفتيم و موفق شديم كه با ارائه توانمندي‌هاي جوانان با استعداد و آينده‌دار فوتسال قم نسلي جديد از بين نيروهاي مستعد قمي نيز معرفي كنيم، بسيار خوشحالم و اميدارم از سال آينده با دست پر و تقويت كامل وارد ليگ برتر شويم.
تيم فوتسال كيش‌اير قم در هفته پاياني ليگ برتر فوتسال با نتيجه 4 بر 3 در تبريز از سد تيم گسترش فولاد اين شهر گذشت و با كسب 25 امتياز از 24 مسابقه به كار خود پايان داد.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها