عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

صباي قم همچنان به دنبال رسيدن به رده‌هاي بالاي جدول است

صباي قم همچنان به دنبال رسيدن به رده‌هاي بالاي جدول است
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:10 ق.ظ

سرپرست تيم فوتبال صباي قم:
صباي قم همچنان به دنبال رسيدن به رده‌هاي بالاي جدول است

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال صباي قم گفت: صباي قم با توجه به توانمندي و قابليت‌هاي زيادي كه در تك‌تك نفرات تيم وجود دارد، همچنان به دنبال رسيدن به رده‌هاي بالاي جدول ليگ برتر است.

رضا كشوري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم‌ اظهار داشت: يكي از مهم‌ترين مشكلات ما در ديدارهاي قبل، از دست دادن امتيازات ارزشمند بازي‌هاي بيرون از خانه بود كه از آغاز دور برگشت بازي‌ها سه بازي در بيرون از خانه انجام داده‌ايم و هر سه بازي نيز با پيروزي ما همراه بوده است.
وي با اشاره به اينكه وحدت و همدلي موجود بين نفرات تيم صباي قم است كه سبب افزايش انگيزه اين تيم شده است، افزود: اين در حاليست كه قطعاً كادر فني تيم نيز با استفاده مناسب از بازيكنان و اجراي برنامه‌هاي تاكتيكي مناسب از هر نظر براي ادامه بازي‌هاي ليگ برتر تيم را آماده كرده‌اند.
سرپرست تيم فوتبال صباي قم با اشاره به موفقيت صباي قم در ديدار با شهرداري تبريز اضافه كرد: براي رسيدن به سه امتياز ديدار با شهرداري تبريز از تمام توان خود استفاده كرديم و تصور مي‌كنم همه آنهايي كه اين ديدار را تماشا كردند به انگيزه بالا و بازي بسيار خوبي كه صبا به نمايش گذاشت، اذعان داشته باشند زيرا واقعاً براي كسب سه امتياز لياقت داشتيم.
وي تصريح كرد: با وجود اينكه با يك گل شهرداري تبريز را شكست داديم تا قبل از مسابقه شايد كمي دور از ذهن بود اما مطمئن بوديم كه با همدلي و ارائه بازي هماهنگ يعني آنچه كه كادر فني تيم از ما خواسته‌اند، برتري مقابل تيمي كه در دو هفته‌ قبل به حريفان خود نباخته و حتي مس را در تبريز برده بود، سخت نيست.
كشوري با تأكيد بر اينكه برتري در اين ديدار روحيه بازيكنان صباي قم را چند برابر كرده است، اظهار داشت: از امروز تمرينات تيم ما براي كسب آمادگي مناسب ديدار هفته بيست و چهارم مسابقات ليگ برتر برگزار مي‌شود تا بازيكنان صبا براي ديدار حساس اين هفته ليگ برتر مقابل تيم ذوب آهن اصفهان به هماهنگي و شرايط مطلوب دست يابند.
وي تأكيد كرد: پس از ديدار با شهرداري تبريز در هفته بيست و سوم ليگ برتر تا ديدار با ذوب‌آهن، زمان مناسبي در اختيار داشتيم و به همين دليل كادر فني يك روز به بازيكنان تيم استراحت داد تا از نظر روحي وضعيت بهتري پيدا كند،‌ به همين دليل تيم با شرايط مناسب‌تري از امروز براي ديدار با ذوب‌آهن آماده مي‌شود.
سرپرست تيم فوتبال صباي قم با اشاره به در پيش بودن بازي حساس با ذوب‌آهن تصريح كرد: در واقع با برنامه‌ريزي بسيار خوبي كه از سوي كادر فني صباي قم در نظر گرفته شده، بايد بتوانيم از اين بازي خانگي بهره‌ كافي را برده و به سه امتياز دست يابيم.
ديدار صباي قم و ذوب‌‌آهن اصفهان از ساعت 16 و 15 عصر پنج‌شنبه اين هفته در قم برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها