عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بيمارستان بخش كرديان جهرم بهره‌برداري مي‌شود

بيمارستان بخش كرديان جهرم بهره‌برداري مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:10 ق.ظ

نماينده مردم جهرم در مجلس:
بيمارستان بخش كرديان جهرم بهره‌برداري مي‌شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي از بهره‌برداري و ساخت بيمارستان بخش كرديان اين شهرستان در آينده نزديك خبر داد.

محمدرضا رضايي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جهرم اظهار داشت: افزايش بيمارستان‌هاي جديد و تخت‌هاي مورد نياز براساس برنامه سطح‌بندي در وزارت بهداشت بررسي و ارزيابي مي‌شود كه در اين وزارتخانه ساخت بيمارستان بخش كرديان مورد تأييد قرار گرفته است.
وي افزود: با پيگيري‌هاي صورت گرفته و حمايت‌هاي جدي وزير بهداشت و درمان موافقت لازم براي احداث يك بيمارستان در شهر قطب آباد كرديان كسب شد.
نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي ابراز داشت: با احداث اين بيمارستان مردم خوب و شريف بخش كرديان مي‌توانند براي انجام امور بهداشتي و درماني به اين بيمارستان مراجعه كرده و از خدمات آن بهره‌مند شوند.
رضايي همچنين از پيشرفت 70 درصدي ساخت بيمارستان بخش خفر اين شهرستان خبر داد و گفت: شهر خفر حدود 60 هزار نفر جمعيت دارد كه با توجه به قرار گرفتن در مسير شيراز، جهرم، بندرعباس لازم است يك بيمارستان مجهز داشته باشد.
وي بيان داشت: در سال‌هاي گذشته يك بيمارستان 10 تخت‌خوابي براي اين بخش پيش‌بيني شده بود كه با پيگيري و رايزني‌هاي بسيار با وزير بهداشت و درمان وقت، اين بيمارستان به 36 تخت ارتقا پيدا كرد.
رئيس مجمع نمايندگان استان فارس خاطرنشان كرد: با توجه به سرعت پيشرفت پروژه، عمليات اجرايي آن در سال آينده تمام شده و به بهره‌برداري مي‌رسد.
عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از سخنان خود تصريح كرد: اقدامات انجام شده در مناطق محروم كشور پس از انقلاب اسلامي به ‌ويژه در دولت نهم و دهم بي‌نظير بوده و تحولات شگرفي را در اين مناطق رقم زده است.
وي خاطرنشان كرد: امروز خدمات دولت در تمام ايران اسلامي ديده مي‌شود و روند توسعه كشور سير بسيار خوبي دارد.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها