عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

بيمارستان بخش كرديان جهرم بهره‌برداري مي‌شود

بيمارستان بخش كرديان جهرم بهره‌برداري مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:10 ق.ظ

نماينده مردم جهرم در مجلس:
بيمارستان بخش كرديان جهرم بهره‌برداري مي‌شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي از بهره‌برداري و ساخت بيمارستان بخش كرديان اين شهرستان در آينده نزديك خبر داد.

محمدرضا رضايي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جهرم اظهار داشت: افزايش بيمارستان‌هاي جديد و تخت‌هاي مورد نياز براساس برنامه سطح‌بندي در وزارت بهداشت بررسي و ارزيابي مي‌شود كه در اين وزارتخانه ساخت بيمارستان بخش كرديان مورد تأييد قرار گرفته است.
وي افزود: با پيگيري‌هاي صورت گرفته و حمايت‌هاي جدي وزير بهداشت و درمان موافقت لازم براي احداث يك بيمارستان در شهر قطب آباد كرديان كسب شد.
نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي ابراز داشت: با احداث اين بيمارستان مردم خوب و شريف بخش كرديان مي‌توانند براي انجام امور بهداشتي و درماني به اين بيمارستان مراجعه كرده و از خدمات آن بهره‌مند شوند.
رضايي همچنين از پيشرفت 70 درصدي ساخت بيمارستان بخش خفر اين شهرستان خبر داد و گفت: شهر خفر حدود 60 هزار نفر جمعيت دارد كه با توجه به قرار گرفتن در مسير شيراز، جهرم، بندرعباس لازم است يك بيمارستان مجهز داشته باشد.
وي بيان داشت: در سال‌هاي گذشته يك بيمارستان 10 تخت‌خوابي براي اين بخش پيش‌بيني شده بود كه با پيگيري و رايزني‌هاي بسيار با وزير بهداشت و درمان وقت، اين بيمارستان به 36 تخت ارتقا پيدا كرد.
رئيس مجمع نمايندگان استان فارس خاطرنشان كرد: با توجه به سرعت پيشرفت پروژه، عمليات اجرايي آن در سال آينده تمام شده و به بهره‌برداري مي‌رسد.
عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از سخنان خود تصريح كرد: اقدامات انجام شده در مناطق محروم كشور پس از انقلاب اسلامي به ‌ويژه در دولت نهم و دهم بي‌نظير بوده و تحولات شگرفي را در اين مناطق رقم زده است.
وي خاطرنشان كرد: امروز خدمات دولت در تمام ايران اسلامي ديده مي‌شود و روند توسعه كشور سير بسيار خوبي دارد.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها