عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آغاز طرح نظارت ترافيكي در آذربايجان غربي

آغاز طرح نظارت ترافيكي در آذربايجان غربي
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:10 ق.ظ

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان غربي خبر داد:
آغاز طرح نظارت ترافيكي در آذربايجان غربي

خبرگزاري فارس: رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان غربي گفت: طرح نظارت ترافيكي از 15 اسفند ماه در آذربايجان غربي آغاز مي‌شود.

مجتبي اماني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه اظهار داشت: طرح نظارت ترافيك با نزديك شدن به روزهاي پاياني سال و جنب و جوش مردم براي آمادگي به جشن نوروز در شهرهاي مختلف استان برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينكه اين طرح در شهرهاي بزرگ استان اجرا مي‌شود، تصريح كرد: استقبال از مسافران درون شهرها و روان‌سازي ترافيك درون و برون شهري از ديگر موارد اجراي اين طرح است.
اين مسئول با اشاره به ازدحام جمعيت و وجود ترافيك سنگين از چند روز گذشته در سطح شهر اروميه، افزود: بر اين اساس از روزهاي گذشته در سطح شهر فعاليت خود را آغاز كرده‌ايم.
اماني با تاكيد بر رعايت فرهنگ ترافيك، خاطرنشان كرد: رعايت حقوق ديگران و رعايت قانون و عرف از مواردي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.
وي با اشاره به تسهيل ترافيك در معابر درون شهري، اعلام كرد: در اين زمينه لازم است تا ترافيك هسته مركزي شهر را كم‌تر كنيم.
اين مسئول با اشاره به قوانين جديد راهنمايي و رانندگي ابراز داشت: در بسياري از موارد شاهد هستيم رانندگاني كه در گذشته گواهينامه دريافت كرده‌اند نسبت به قانون‌هاي جديد بيگانه بوده و اين افراد عاملان اصلي وقوع تصادف‌ها در سطح شهر هستند.
اماني با تاكيد بر رعايت قانون‌هاي راهنمايي و رانندگي توسط شهروندان، ابراز داشت: با رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي شاهد تسهيل ترافيك خواهيم بود.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان غربي در ارتباط با برخورد وسايل نقليه با عابر پياده، اظهار داشت: عابران پياده بايد از پل‌هاي در نظر گرفته شده براي عابران پياده عبور كنند و در اين راستا در تلاش براي نصب پل‌هاي عابر پياده در تمام خيابان‌هاي اصلي شهر هستيم.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها