عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آغاز طرح نظارت ترافيكي در آذربايجان غربي

آغاز طرح نظارت ترافيكي در آذربايجان غربي
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:10 ق.ظ

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان غربي خبر داد:
آغاز طرح نظارت ترافيكي در آذربايجان غربي

خبرگزاري فارس: رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان غربي گفت: طرح نظارت ترافيكي از 15 اسفند ماه در آذربايجان غربي آغاز مي‌شود.

مجتبي اماني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه اظهار داشت: طرح نظارت ترافيك با نزديك شدن به روزهاي پاياني سال و جنب و جوش مردم براي آمادگي به جشن نوروز در شهرهاي مختلف استان برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينكه اين طرح در شهرهاي بزرگ استان اجرا مي‌شود، تصريح كرد: استقبال از مسافران درون شهرها و روان‌سازي ترافيك درون و برون شهري از ديگر موارد اجراي اين طرح است.
اين مسئول با اشاره به ازدحام جمعيت و وجود ترافيك سنگين از چند روز گذشته در سطح شهر اروميه، افزود: بر اين اساس از روزهاي گذشته در سطح شهر فعاليت خود را آغاز كرده‌ايم.
اماني با تاكيد بر رعايت فرهنگ ترافيك، خاطرنشان كرد: رعايت حقوق ديگران و رعايت قانون و عرف از مواردي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.
وي با اشاره به تسهيل ترافيك در معابر درون شهري، اعلام كرد: در اين زمينه لازم است تا ترافيك هسته مركزي شهر را كم‌تر كنيم.
اين مسئول با اشاره به قوانين جديد راهنمايي و رانندگي ابراز داشت: در بسياري از موارد شاهد هستيم رانندگاني كه در گذشته گواهينامه دريافت كرده‌اند نسبت به قانون‌هاي جديد بيگانه بوده و اين افراد عاملان اصلي وقوع تصادف‌ها در سطح شهر هستند.
اماني با تاكيد بر رعايت قانون‌هاي راهنمايي و رانندگي توسط شهروندان، ابراز داشت: با رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي شاهد تسهيل ترافيك خواهيم بود.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان غربي در ارتباط با برخورد وسايل نقليه با عابر پياده، اظهار داشت: عابران پياده بايد از پل‌هاي در نظر گرفته شده براي عابران پياده عبور كنند و در اين راستا در تلاش براي نصب پل‌هاي عابر پياده در تمام خيابان‌هاي اصلي شهر هستيم.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها