عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حضور 5 نفر از تيراندازان آذربايجان غربي در اردوي تيم ملي

حضور 5 نفر از تيراندازان آذربايجان غربي در اردوي تيم ملي
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:13 ق.ظ

رئيس هيئت تيراندازي آذربايجان غربي خبر داد:
حضور 5 نفر از تيراندازان آذربايجان غربي در اردوي تيم ملي

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت تيراندازي استان آذربايجان غربي گفت: پنج نفر از تيراندازان استان آذربايجان غربي در اردوي تيم ملي حضور دارند.

نقي درويش‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه با اشاره به فعاليت ورزش تيراندازي در سطح استان آذربايجان غربي اظهار داشت: در حال حاضر حدود 145 نفر ورزشكار در رشته تيراندازي در استان آذربايجان غربي فعاليت مي‌كنند كه از اين تعداد بيش از 80 نفر در بخش آقايان و 60 نفر در بخش بانوان فعاليت مي‌كنند.
وي نبود سالن تيراندازي در سطح استان را از مشكلات عمده اين ورزش عنوان كرد و ادامه داد: سالني كه در حال حاضر در اروميه مورد استفاده فعالان اين رشته ورزشي قرار گرفته در وضعيت بسيار نامطلوبي قرار دارد و جزو معدود استان‌هايي است كه به منظور اجراي تمرينات و برگزاري مسابقات تيراندازي از سالن مناسب محروم است.
درويش‌زاده از برگزاري مسابقات قهرماني تيراندازي در نيمه دوم اسفندماه سال‌جاري خبر داد و تصريح كرد: رقابت‌هاي تيراندازي به اهداف پروازي تراپ و تراپ دبل در نيمه دوم اسفندماه سال جاري برگزار مي‌شود.
وي نبود اسپانسر، نبود سالن و اعتبار كافي را عمده مشكل ورزش تيراندازي آذربايجان غربي عنوان كرد و يادآور شد: با توجه به غيراستاندارد بودن سالن‌هاي تيراندازي در سطح استان آذربايجان غربي تيم تيراندازي آذربايجان غربي از رشد مطلوبي برخوردار است و انتظار است مسئولان به اين ورزش كه از رشته‌هاي مدال‌آور در استان است توجه داشته باشند.
اين مسئول با اشاره به مسابقات ليگ اول دسته يك فصل جاري گفت: در اين مسابقات كه تيم‌هايي از آذربايجان‌ غربي، البرز، لرستان‌، سيستان‌ و ‌بلوچستان، كرمان‌، گلستان و بروجن حضور داشتند تيم آذربايجان ‌غربي موفق شد در هر دو بخش تفنگ و تپانچه به مقام نخست دست يابد.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها