عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

شهر الكترونيك استان سمنان افتتاح شد

شهر الكترونيك استان سمنان افتتاح شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:17 ق.ظ

شهر الكترونيك استان سمنان با حضور جمعي از مسئولان افتتاح شد.

 "عباس رهي"، استاندار سمنان در آيين افتتاح شهر الكترونيك سمنان، گفت: با راه‌اندازي شهر الكترونيك اين امكان به‌وجود مي‌آيد كه خود را با تجارت و سياستهاي جهاني تطبيق دهيم.

وي با تبريك ايام هفته وحدت و ولادت پيامبر اكرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به دستاوردهاي عظيم ايرانيان در زمينه فناوري اطلاعات، سلولهاي بنيادين و انرژي هسته‌يي، گفت: كشور ما به سرعت قله‌هاي رفيع علم و دانش را فتح مي‌كند و اميدواريم همانگونه كه انقلاب ما به كشورهاي ديگر منطقه صادر مي‌شود علم و دانش ما نيز براي آنها الگو باشد.

وي با اشاره به راه‌اندازي شهر الكترونيك سمنان گفت: حسن اين‌گونه ارتباطات سريع، استفاده بهينه از فرصت، انجام مبادلات، مراسلات و اقدامات مؤثر فرهنگي و اجتماعي سريع است.

استاندار سمنان افزود: با راه‌اندازي شهر الكترونيك مي‌توانيم خود را با تجارت و سياستهاي جهاني به شرط به كرسي نشاندن حرف اسلام تطبيق دهيم و ثابت كنيم كه اسلام از نظر ايده‌پردازي و ايدئولوژي در جاي بالاتر از سيستمهاي جهاني قرار دارد و مي‌تواند در مسائل مختلف جهاني وارد شود و به آنها جهت دهد.

"عليرضا خلخالي"، معاون سياسي امنيتي استاندار سمنان نيز گفت: اين طرح يكي از سياستها و برنامه‌هاي دولت دهم است و هدف از آن تحول و بهبود فضاي كسب و كار و ايجاد شهرهاي مبتني بر دانايي است.

وي افزود: اميد است همه مديران با انگيزه و علاقه وارد اين طرح شوند و افتتاح اين طرح شروعي براي تكامل آن باشد.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7279
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها