عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

باير لورکوزن 4 – اشتوتگارت 2

باير لورکوزن 4 – اشتوتگارت 2
دوشنبه 2 اسفند 1389  09:54 ق.ظ

باير لورکوزن 4 – اشتوتگارت 2

 

مردان برونو لاباديا با دفاع بد خود باختند.


بایر لورکوزن سه امتیاز از بایرن مونیخ پیش افتاد و جایگاه دومی خود را تثبیت کرد.

 

اشتفان کیسلینگ هم دویستمین بازی‌اش در بوندس‌لیگا را با دو گل جشن گرفت. در دقیقه 6 روی حرکت عالی سیدنی سم از سمت راست، که با سانتر او همراه شد، گونزالو کاسترو نتوانست توپ را بزند اما کیسلینگ از راه رسید و گل اول را وارد دروازه سون اولریش کرد.

اشتوتگارت در دقیقه 16 گل زد. مارتین هارنیک، مهاجم اتریشی آماده آنها روی پاس عالی تاماس هاینال توپ را وارد دروازه رنه آدلر کرد.

زیمون رولفس در دقیقه 41 توپ را به میکال کادلچ در سمت چپ سپرد و سانتر زمینی این مدافع اسلواک با دو ضربه گونزالو کاسترو وارد دروازه حریف شد.

زدراوکو کوزمانوویچ در دقیقه 52 بازی را به تساوی کشاند. او با شوتی کات‌دار از فاصله 25 متری توپ را به بالا و راست دروازه حریف زد. رنه آدلر با هر دو دستش به توپ ضربه زد اما موفق به دفع توپ نشد.

لورکوزن نه دقیقه بعد دوباره پیش افتاد و این بار برتری‌اش را نگه داشت. کاسترو کرنری از سمت راست فرستاد و اشتفان راینارتس بلند شد و از روی نقطه پنالتی با ضربه سر گل زد.

در نهایت کیسلینگ در دقیقه 90 روی پاس کریستین مولینارو و ضربه زمینی کیسلینگ به گل چهارم رسید.

اشتوتگارت حالا با 19 امتیاز از آخر دوم است و حتی ممکن است اگر بروسیا مونشن گلادباخ شالکه را ببرد به رده آخر هم سقوط کند. لورکوزن هم دوم است.

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد
دسترسی سریع به انجمن ها