عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

باقري‌معتمد: اميدوارم كارم به عمل جراحي نكشد

باقري‌معتمد: اميدوارم كارم به عمل جراحي نكشد
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:36 ق.ظ

محمد باقري معتمد  اظهار داشت: 10 روز پيش در جريان تمرينات دانشگاه آزاد بدون اينكه ضربه اي بخورم، زانويم سنگين شد و مشكل پيدا كرد. 
وي افزود: عكس MRI گرفتم و پيش چند متخصص رفتم، گويا MCL پايم كش آمده و يك پارگي جزئي هم در آن ديده مي شود. يك ماه طول درمانم است و بايد آب درماني و فيزيوتراپي كنم، اميدوارم كارم به عمل جراحي كشيده نشود. 
قهرمان جهان و بازي هاي آسيايي گوانگجو عنوان كرد: در جام باشگاه هاي آسيا كنار دانشگاه هستم و عليرضا نصر در وزن چهارم مبارزه مي كند. در ليگ هم قهرماني ما مسجل شده است اگر فقط يك مبارزه را ببريم، قهرمانيم. 
وي تصريح كرد: ما يك بازي كمتر از شهرداري انجام داده ايم و كار سختي نداريم. درباره اعزام به آلمان نيز كادر فني بايد تصميم بگيرد. آنها لطف كردند و اجازه ندادند كه در مسابقات انتخابي شركت كنم، من بايد با كسي مسابقه بدهم كه در انتخابي ها خوب بوده اما در ليگ كارنامه مناسبي نداشته است.
معتمد با اشاره به اينكه عملكردش در چند سال اخير خوب بوده، گفت: اگر مصدوم بودم اميدوارم كه برايم ارفاق قائل شوند، خودم از خدا مي خواهم كه هرچه زودتر خوب شوم و مبارزه كنم. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18320
دسترسی سریع به انجمن ها