عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ديگر شانسي براي كسب سهميه المپيك لندن نداريم

ديگر شانسي براي كسب سهميه المپيك لندن نداريم
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:37 ق.ظ

 علي زنگي‌آبادي  با اشاره به مسابقات قهرماني آسيا در تايلند كه 30 بهمن به پايان رسيد گفت: از عملكرد تيم ملي در اين دوره كاملا راضي هستم؛ چرا كه تيم توانست در مجموع 11 مدال به دست آورد. 
وي در خصوص عدم موفقيت تيم سرعت پيست در كسب مدال در رده سني بزرگسالان تصريح كرد: در اين بخش با توجه به مشكلاتي ( نبود پيست و شرايط تمرين ) كه همه نيز در جريان آن هستيد ركابزنان ما تمرين مناسبي نداشتند. به علاوه با نگاهي به تركيب تيم در اين دوره متوجه مي‌شويد كه از ركابزنان رده اميد استفاده كرده بوديم. اين دوچرخه‌سواران تركيب تيم ايران در 4 سال آينده را تشكيل خواهند داد. 
رئيس فدراسيون دوچرخه‌سواري گفت: در رده سني جوانان در رشته سرعت و نيمه استقامت مدال‌هاي خوبي را به دست آورديم كه رضايت بخش بود. 
زنگي‌آبادي در خصوص مرحله آخر جام جهاني دوچرخه‌سواري تصريح كرد: با توجه به اين كه سفارت انگليس رواديد صادر نكرد ما اين مرحله را نيز به مانند مرحله دوم در كلمبيا را از دست داديم. 
وي افزود: همين امر موجب شد كه ما شانس كسب سهميه المپيك در بخش پيست را از دست بدهيم و ديگر شانسي در اين بخش نداريم و ترجيح مي‌دهيم براي بخش جاده تلاش كنيم. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها