عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حتي يك دقيقه كار بزرگراه شيراز ـ اصفهان را متوقف نمي‌كنيم

حتي يك دقيقه كار بزرگراه شيراز ـ اصفهان را متوقف نمي‌كنيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:39 ق.ظ

 محمد انصاري در جمع معاونان و كارشناسان دستگاه‌هاي اجرايي استان فارس كه براي حل مشكلات آزادراه شيراز ـ اصفهان در سالن جلسات استانداري گرد آمده بودند با بيان اينكه تاكنون در اجراي مسير آزادراه شيراز ـ اصفهان مذاكراتي با مردم و معارضان در مورد واگذاري املاك آنان به دولت انجام گرفته است اظهار داشت: در اجراي اين طرح هيچ گونه مشكلي با معارضان املاك نداشته‌ايم و كسي نيز ايجاد مزاحمت نكرده است. 
وي با بيان اينكه ارزيابي از روند پيشرفت فيزيكي مسير از سوي كارشناسان استانداري دلگرمي خوبي براي صاحبان املاك مورد مسير است ابراز داشت: حتي در صورت وجود مشكلات و موانع سخت بايد پول مالكان به حساب آنان در صندوق دادگستري واريز شده تا مردم نگراني از اين بابت نداشته باشند. 
فرماندار سپيدان از آمادگي در كنترل ماهانه و هفته‌اي كارشناسان سپيدان در حوزه استحفاظي اين مسير خبر داد و گفت: اگر سازمان‌هاي دولتي نيز هماهنگي‌هاي لازم را به وجود نياورند ما كار را متوقف نمي‌كنيم. 
محمد مشتاق‌زاده فرماندار اقليد نيز در اين جلسه با اشاره به پرداخت به موقع پول‌هاي مالكاني كه املاكشان مورد مسير اين طرح است، خواستار مشخص شدن نرخ‌هاي پرداختي به معارضان و تفكيك مالكان شخصي از مالكان دولتي شد و بيان داشت: اجراي موفقيت‌آميز اين پروژه نياز به استقرار اكيپ‌ كامل كارشناسي و هماهنگي براي انجام مكاتبات كتبي در شيراز دارد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها