عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امام جمعه قم از برپايي نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه تقدير كرد

امام جمعه قم از برپايي نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه تقدير كرد
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:41 ق.ظ

 حجت‌الاسلام والمسلمين سيد محمد سعيدي يكشنبه شب در حاشيه بازديد از نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه كه در مجتمع امام خميني قم برپا شده است، از برپايي چنين نمايشگاهي تقدير كرد و اظهار داشت: قم شهر بسيار مهمي است و فرهيختگان حوزه علميه در اين شهر تجمع دارند و برگزاري چنين نمايشگاهي براي نخستين بار در اين شهر اقدام ارزشمندي است. 
وي بر برگزاري هرچه باشكوه‌تر چنين نمايشگاه‌هايي تاكيد كرد و گفت: اگر ناشران فعال در حوزه دين مورد حمايت قرار گيرند، قطعا شاهد اين خواهيم بود كه در آينده نمايشگاه‌هايي با كميت و كيفيت بالاتري برگزار خواهد شد. 
امام جمعه قم تاكيد كرد: ما در حال حاضر شاهد توليد انبوه كتاب‌هاي ديني هستيم و اين شهر در عرصه توليد كتاب‌هاي ديني در كشور سرآمد است اما هنوز تا رسيدن به قله در اين زمينه فاصله داريم. 
وي تاكيد كرد: ما از فعالان اين عرصه انتظار بيشتري داريم و اميدواريم كه در اين عرصه شاهد تلاش هرچه بيشتر ناشران باشيم. 
توليت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) از آمادگي آستانه مقدسه براي همكاري با ساير نهادها در قم خبر داد و گفت: ما براي همكاري آمادگي لازم داريم و معتقد هستيم كه آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) به تنهايي نمي‌تواند به توفيق لازم دست يابد. 
وي به استقبال گسترده از نمايشگاه كتاب حوزوي اشاره كرد و گفت: اينكه استقبال از اين نمايشگاه چشمگير بوده نشان مي‌دهد كه نياز به برپايي چنين نمايشگاه‌هايي بيش از گذشته احساس مي‌شود. 
حجت‌الاسلام والمسلمين سعيدي تاكيد كرد: البته بايد در چنين نمايشگاه‌هايي زمينه‌ و امكاناتي فراهم شود كه بازديد كنندگان بتوانند با دقت بيشتر و با در نظر گرفتن معيارها كتاب‌هاي خود را خريداري كنند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها