عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

همزمان با جشنواره موسيقي فجر، برنامه‌هاي نشست‌هاي تخصصي موسيقي و رسانه اعلام شد

همزمان با جشنواره موسيقي فجر، برنامه‌هاي نشست‌هاي تخصصي موسيقي و رسانه اعلام شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:13 ق.ظ

در نشستي تخصصي با حضور تعدادي از جامعه‌شناسان و پژوهشگران حوزه موسيقي، موضوع رسانه‌اي شدن موسيقي در ايران،‌از ديدگاه علوم اجتماعي و به عنوان نوعي از معرفت مدرن بررسي مي‌شود.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، روابط عمومي پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماري جهاد دانشگاهي اعلام كرد: در اين نشست كه امروز دوشنبه ـ 2 اسفند ماه ـ در پژوهشكده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهي برگزار مي‌شود، دكتر نعمت الله فاضلي، استاد جامعه‌شناسي و مطالعات فرهنگي دانشگاه علامه طباطبايي با موضوع

«رسانه‌اي شدن موسيقي در ايران؛ پيامدها و فرآيندها» و اسماعيل خليلي، عضو هيات علمي پژوهشكده مطالعات فرهنگي وزارت علوم با موضوع «پيدايش و پويش نوعي از معرفت مدرن؛ موسيقي رسانه‌اي» به سخنراني خواهند پرداخت.

 

اين اولين نشست از مجموعه نشست‌هاي تخصصي «موسيقي و رسانه» است كه همزمان با جشنواره موسيقي فجر به مدت شش روز هر روزه از ساعت 16 ـ 18 در پژوهشكده فرهنگ و هنر واقع در چهارراه وليعصر برگزار مي‌شود.

 

دومين نشست از اين مجموعه با عنوان « بررسي وضعيت نشريات تخصصي موسيقي در ايران» با حضور محمد موسوي، مهدي ستايشگر، سروش رياضي و آروين صداقت‌كيش در روز سه‌شنبه، سوم اسفندماه برگزار مي‌شود.

 

«موسيقي، رسانه‌ و مديران موسيقي در ايران» (چهارشنبه، چهارم اسفندماه با حضور محمد سرير، رضا مهدوي و سيد عباس سجادي)، «انسان‌شناسي، فرهنگ و رسانه» (پنج‌شنبه، پنج اسفندماه با حضور ناصر فكوهي، افشين داورپناه و حسين خادمي طامه)، «تاريخ موسيقي و رسانه در ايران، ژورناليسم موسيقي»(جمعه ششم اسفندماه) با حضور ناصر مجرد ايراني، ابوالحسن مختاباد، سيدعليرضا ميرعلي نقي و ايرج برخوردار) و «موسيقي از ديدگاه علم رسانه» (شنبه، هفتم اسفندماه) با حضور مسعود كوثري، اعظم راودراد، مهدي منتظر قائم و محمدمهدي لبيبي) از ديگر نشست‌هايي است كه به موضوع « موسيقي و رسانه» خواهد پرداخت.

 

پژوهشكده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهي واقع در خيابان انقلاب، بين چهارراه وليعصر، نبش خيابان شهيد برادران مظفر جنوبي، پژوهشكده فرهنگ و هنر برگزار مي‌شود.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها