عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

معاون اول قوه قضاييه: فتنه‌هاي اخير خدشه‌اي به نظام وارد نخواهد كرد

معاون اول قوه قضاييه: فتنه‌هاي اخير خدشه‌اي به نظام وارد نخواهد كرد
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:14 ق.ظ

معاون اول قوه قضاييه، مهمترين مولفه امنيت ملي کشور را حضور مردم در صحنه دانست و تاكيد كرد: نبايد اجازه داد حتي يک نفر به ناروا از مسئولان و نظام ناراضي شود.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رييسي طي سخناني در شوراي قضايي استان همدان تصريح كرد: انگيزه و کارآمدي مديران، بسياري از کاستي‌ها را مرتفع خواهد کرد؛ چنانكه رزمندگان اسلام و شهداي گران‌قدر نيز در طول دوران دفاع مقدس نشان دادند بسياري از «ناشدني‌ها» را مي‌توان انجام داد.

 

وي افزود: آنچه دشمن را از رسيدن به اهداف خود ناتوان کرده، حضور مردم متدين در صحنه است و نبايد اجازه داد حتي يک نفر به ناروا از مسئولان و نظام ناراضي شود.

 

معاون اول قوه قضاييه از مسئولان قضايي خواست تا هر چه بيشتر در جهت معرفي و جلوه‌دادن کارآمدي نظام به‌خصوص در دستگاه قضايي که از مهمترين تجليات کارآمدي نظام است، تلاش کنند.

 

رييسي خاطرنشان كرد: فتنه‌هاي اخير خدشه‌اي به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران که به عنوان شجره طيبه، ريشه در خاک داشته و تا آسمان بالنده شده است، وارد نخواهد كرد اما بايد از اين نظام به‌نحو مطلوب مراقبت کرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها