عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

معاون وزير ارتباطات: جريمه‌اي براي اپراتورها تعيين نشد

معاون وزير ارتباطات: جريمه‌اي براي اپراتورها تعيين نشد
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:15 ق.ظ

معاون وزير ارتباطات تاكيد كرد كه جرايم احتمالي اپراتورها در صورت تخلف طبق پروانه‌ها اتخاذ خواهد شد.

محمد كرم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره برخورد با اپراتورهايي كه در روند فعاليت‌هاي خود دچار تخلفي مي‌شوند اظهار كرد: روابط و تعاملات خوبي بين رگولاتوري و اپراتورها برقرار است، به گونه‌اي كه اگر هم احيانا مثل چند مورد گذشته تخلفي صورت بگيرد، با اخطار و تذكر رگولاتوري، تخلف آن‌ها رفع مي‌شود و يا درصدد جلوگيري ازاقدامات برخلاف نظر رگولاتوري برمي‌آيند.

وي عنوان كرد: در حال حاضر جريمه‌اي براي هيچ يك از اين اپراتورها لحاظ نشده است زيرا تخلفي را مرتكب نشده‌اند و يا با تذكر ما جلوي اقدام خود را گرفتند و هرگز رگولاتور به دنبال جريمه كردن اپراتورها و دردسرسازي براي آن‌ها نيست و نقش حامي را براي آن‌ها ايفا مي‌كند و بر همين اساس در صدد توسعه آن‌ها خواهد بود و حتي برخي از تذكرها براي رسيدن به اهداف توسعه‌اي آن‌ها صورت مي‌گيرد.

رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي درباره‌ي مدت زمان ابلاغي به اپراتورها تا اتخاذ جرايم گفت: مدت زمان‌ كه براي هر اپراتور در نظر گرفته مي‌شود، طبق پروانه است كه در داخل آن ثبت شده است.

او درباره‌ي ميزان جرايم براي تخلف‌هاي ارتكابي نيز خاطرنشان كرد: جرايم نيز طبق پروانه‌ها اتخاذ خواهد شد در حالي كه تا كنون عموما كار اپراتوري به اين مرحله نرسيده است و با تعاملات خوبي كه بين ما و آن‌ها برقرار بوده تنها با تذكري مشكل رفع شده است و به درخواست اپراتورها و اظهارنظرشان براي نيل به توسعه رسيدگي شده است.

رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي درباره‌ي ميزان ارزش افزوده اپراتورهاي نسل سوم نيز تصريح كرد: رقم بسيار بالايي براي اين حوزه بايد متصور شد كه با ارجاع به اسناد، ميزان دقيق آن برآورد خواهد شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها