عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

گزازش تصویری از هفتمین نمایشگاه بازار بزرگ گردشگری خاورمیانه-ششمین نمایشگاه صنایع دستی

گزازش تصویری از هفتمین نمایشگاه بازار بزرگ گردشگری خاورمیانه-ششمین نمایشگاه صنایع دستی
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:33 ق.ظ

مدير كل ميراث فرهنگي،‌ صنايع دستي و گردشگري فارس از برگزاري هفتمين نمايشگاه بين المللي بازار بزرگ گردشگري خاورميانه و ششمين نمايشگاه سراسري صنايع دستي و نخستين نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه گذاري در شيراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه فارس، محمدرضا بذرگر با اعلام اين خبر به خبرنگاران گفت: در اين نمايشگاه كه از يكم تا چهارم اسفند برگزار مي‌شود حدود 220 تا 270 غرفه صنايع دستي از تمام نقاط كشور حضور دارند.

وي با بيان اينكه محل برگزاري نمايشگاه‌هاي يادشده محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي فارس خواهد بود، گفت: سالن‌هاي صدرا و نرگس به نمايشگاه بين المللي بزرگ گردشگري خاورميانه، سالن حافظ به ششمين نمايشگاه سراسري صنايع دستي و سالن بهار هم براي نخستين نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري اختصاص يافته است.
غرفه مدیریت جهانگردی دانشگاه شیراز واقع در سالن سرو مقدم شما بازدیدکنندگان به این نمایشگاه را گرامی می دارد .
مدیریت پورتال جهانگردی پارسا گفت شما بازدید کنندگان با مراجعه به غرفه مدیریت جهانگردی دانشگاه شیراز - سالن سرو از مسئولین غرفه کارت هایی دریافت می کنید  که در پشت این کارت ها کدهای اختصاصی 6 رقمی نوشته شده است که با درج آن در سایت مشخص می شود که شما از غرفه نمایشگاه بازدید کردید و امتیاز ویژه ای در مسابقه عکاسی ایرانگردی دریافت خواهید کرد .

برای شرکت در مسابقه عکاسی اینترنتی ایرانگردی (اینجا)را کلیک کنید .

 

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
amirbest تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها