عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

استاندار آذربايجان‌غربي خبر داد: ايجاد 43 هزار و 70 شغل تا آخر دي در استان

استاندار آذربايجان‌غربي خبر داد: ايجاد 43 هزار و 70 شغل تا آخر دي در استان
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:04 ب.ظ

استاندار آذربايجان‌غربي گفت: با تلاشهاي مسئولان ذيربط و همکاري واحدهاي صنعتي و صاحبان صنايع آمار مشاغل ايجاد شده تا آخر دي سال جاري به 43 هزار و 70 شغل رسيده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "وحيد جلال‌زاده" در جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري استان با تقدير از عملکرد دستگاههاي اجرايي و دبيرخانه کارگروه اشتغال استان در راستاي تحقق سند اشتغال در سال جاري، افزود: امسال مقرر شده بود در استان 39 هزار شغل ايجاد شود که با تلاشهاي مسئولان ذيربط و همکاري واحدهاي صنعتي و صاحبان صنايع اين آمار تا آخر دي سال جاري به 43 هزار و 70 شغل رسيده است.

وي با اشاره به اينكه رييس‌جمهوري براي سال آينده، ايجاد بيش از دو ميليون شغل را در کشور پيش‌بيني کرده است، افزود: در جهت تحقق اين هدف نياز است تا دستگاههاي اجرايي استان براي سال آينده پيش‌بيني‌هاي لازم را انجام دهند.

وي با اشاره به اينکه 360 ميليارد ريال از اعتبارات استان از محل دو درصد درآمدهاي نفتي هنوز تحقق نيافته است، تصريح كرد: نمايندگان مجلس بايد در اين زمينه فعالتر عمل کنند چرا که تعدادي از پروژه‌هاي راهسازي، نوسازي مدارس و ساير پروژه‌هاي عمراني طبق برنامه‌ريزيهاي انجام شده از محل اين اعتبارات در استان اجرا خواهند شد.

در اين جلسه 88 طرح جديد در بخشهاي صنعتي، توليدي و گردشگري به تصويب اعضاي حاضر در جلسه رسيد كه براي اجراي اين طرحها 86 ميليارد و 765 ميليون ريال اعتبار در نظر گرفته شده است که با بهره‌برداري از آنها براي 109 نفر زمينه اشتغال فراهم خواهد شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها