عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ونزوئلا قذافي را نپذيرفت

ونزوئلا قذافي را نپذيرفت
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:04 ب.ظ

منابع دولتي ونزوئلا وجود هرگونه توافق براي استقبال از معمر القذافي در ونزوئلا در پي انتشار اخباري مبني بر فرار وي به خارج از كشور را رد كردند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از پايگاه اينترنتي المحيط، شاهدان عيني در ليبي اعلام كردند كه اخباري در مورد فرار معمر قذافي، رهبر ليبي به يك كشور خارجي كه احتمالا ونزوئلا يا برزيل است، منتشر شده است.

اين اخبار در پي تسلط تظاهركنندگان بر اكثر شهرهاي ليبي و همچنين پيوستن برخي يگان‌هاي ارتش و اكثر قبايل كشور به تظاهر كنندگان منتشر شد.

خبرگزاري رويترز نيز گزارش داده است كه يگان دوم ارتش به مردم پيوسته و بنغازي از دست نيروهاي طرفدار معمر قذافي آزاد شده است.

شاهدان عيني در بنغازي اعلام كردند: تظاهركنندگان به نيروهاي امنيتي و مزدوران در داخل شهر بنغازي حمله كردند و نيروهاي امنيتي مقرشان را به تظاهر كنندگان تحويل دادند و آنها نيز سلاح‌هاي موجود در اين ساختمان را تصاحب كردند.

تظاهركنندگان و ساكنان شهر بنغازي كميته‌هاي مردمي براي محافظت از خود و اموالشان و نيز جمع آوري كمك‌هاي مردمي براي حمايت از تظاهر كنندگان تشكيل داده‌اند.

يكي از شاهدان عيني گفت، تظاهركنندگان تانكي كه آنها را هدف قرار داده بود نيز تصاحب كردند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها