عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مديران استان آذربايجان شرقي راهي مناطق عملياتي دفاع مقدس مي‌شوند

مديران استان آذربايجان شرقي راهي مناطق عملياتي دفاع مقدس مي‌شوند
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:05 ب.ظ

کاروان راهيان نور مديران استان آذربايجان‌شرقي متشکل از 186 نفر از مسئولان، عازم مناطق عملياتي جنوب مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه آذربايجان‌شرقي، اولين کاروان راهيان نور متشکل از 186 نفر از مسئولان، مديران، روساي ادارات، سازمانها، نهادهاي انقلابي، خبرنگاران پيشکسوت به همراه جمعي از فرماندهان سپاه عاشورا، يادگاران دفاع مقدس، رزمندگان پيشکسوت بويژه لشگريان عاشورا از استان آذربايجان شرقي، جهت ديدار نقاط صفر مرزي و عملياتي دفاع مقدس در مناطق عملياتي والفجر 8 در جنوب غربي کشورمان در خرمشهر، اهواز سوسنگرد، شلمچه، طلائيه، دهلاويه، اروند رود و هويزه عازم اهواز شدند.

 

رضا رضواني مسئول روابط عمومي و تبليغات سپاه عاشورا با اعلام اين خبر افزود: اعضاي اين کاروان اول اسفند پس از ورود به اهواز با امام جمعه، فرمانده سپاه استان و رزمندگان و روايتگران عمليات جبهه ها ديدار و از نزديک با ايثارگريهاي رزمندگان در صحنه هاي جبهه هاي حق عليه باطل آشنا مي‌شوند.

 

در اين شهر حجت‌الاسلام حاجتي امام جمعه موقت اهواز به نمايندگي از طرف مردم خوزستان با اعضاي اين کاروان ديدار خواهد کرد.

 

او افزود: اعضاي کاروان مديرات استان آذربايجان شرقي همچنين با حضور در مسجد جامع خرمشهر با مردم و علماي آن ملاقات و سپس در مراسم افتتاح اردوگاه بزرگ عاشورائيان که از سوي سپاه عاشورا و مساعدت سازمان بسيج احداث شده شرکت مي‌کنند.

 

مديران و مسئولان استان با حضور در شهر سوسنگرد ميهمان مردم با صفاي سوسنگرد خواهند بود و در آن طي مراسمي با حضور مردم و مسئولان شهر، نقش برجسته نيروهاي آذربايجاني لشگر و سپاه عاشورا را در عمليات شکست محاصره سوسنگرد و دفاع از اين شهر بازگويي خواهد شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها