عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مسير اصلي حکومت در نظام اسلامي ايران مسير خدمت‌گزاري است

مسير اصلي حکومت در نظام اسلامي ايران مسير خدمت‌گزاري است
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:05 ب.ظ

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري آذربايجان غربي گفت: مسير اصلي حکومت در نظام اسلامي ايران مسير خدمت‌گزاري است و در اين راستا مديران بايد با تلاش مضاعف در راستاي خدمتگزاري به مردم فعاليت کنند.

به گزارش ايسنا، محمد طالبي در آيين توديع و معارفه مدير کل دفتر آموزش و پژوهش استانداري افزود: با توجه به اينکه مسير اصلي حکومت در نظام اسلامي ايران مسير خدمتگزاري است و در اين راستا مديران بايد با تلاش مضاعف در راستاي خدمتگزاري به مردم فعاليت کنند چرا که مسئولان در نظام جمهوري اسلامي ايران با اعتقاد و ايمان، به دنبال خدمتگزاري به مردم هستند.

وي به کارگيري افراد جديد و تازه نفس در مسئوليتها را امري موثر در افزايش کارايي افراد دانست و افزود: جابجايي در مديريتها فرصت نوآوري و خلاقيت را در سازمان ها افزايش مي‌دهد.

وي با اشاره به اينکه تغيير افراد در پستهاي سازماني عموما به معني ضعف کاري آنها نيست، تصريح کرد: معتقد هستيم بايد با ايجاد تغيير در رويکردها و به کارگيري شيوه هاي نو و ايده‌هاي جديد روند امور را سرعت بخشيد.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربي همچنين با اشاره به وظيفه خطير و حساس مسئولان خاطر نشان ساخت: خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي براي مسئولان يک توفيق الهي است که بايد تلاش کنيم اين امانت را به نحو احسن به انجام برسانيم.

طالبي تعامل دوسويه، برقراري ارتباط عاطفي کارکنان و مديريت، وحدت و يکپارچگي در انجام امور را در پيشبرد اهداف عاليه نظام موثر و ضروري دانست.

وي نيروي انساني به عنوان يکي از محورهاي مهم توسعه و سرمايه ارزشمند هر سازماني عنوان کرد و افزود: دفتر آموزش و پژوهش استانداري در راستاي آموزش کارکنان دولت و افزايش سطح کارآمدي آنها نقش خطيري بر عهده دارد.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربي در خاتمه ارتقاي نظام اداري و نظارت بر امور پژوهشي را از ديگر وظايف مهم اين دفتر نام برد.

در اين آيين با تقدير از تلاش‌هاي محسن مددي، دکتر جواد شريف نژاد به سمت مدير کل جديد دفتر آموزش و پژوهش استانداري آذربايجان غربي منصوب شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها