عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سیدصالحی: به فتح‌اله‌زاده قول دادم آقای گل آسیا شوم

سیدصالحی: به فتح‌اله‌زاده قول دادم آقای گل آسیا شوم
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:09 ب.ظ

 

به گزارش سایت رسمی‌باشگاه استقلال، سیدمهدی سیدصالحی مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: بازی بسیار خوبی را در مجموع انجام دادیم. پس از بازی با پیکان روی نقاط ضعف و قوت نفت کار کرده بودیم و ثمره آن را در میدان دیدیم. از اینکه هواداران را در هوای سرد آزادی شاد به خانه فرستادیم، بسیار خوشحالیم.
وی ادامه داد: در سه بازی اخیر موفق به زدن 4 گل شده‌ام آن هم پس از مدت‌ها دوری از میادین... این مهم را اول مدیون لطف خداوند می‌دانم که به من نظر داشت و به این موفقیت رسیدم. این 4 گل پایان کار من نیست و تمام تلاشم را خواهم کرد چنانچه در بازی‌های آتی هم در ترکیب باشم بهترین عملکرد را داشته باشم.
سیدصالحی در انتها خاطرنشان کرد: به دکتر فتح‌اله‌زاده قول دادم آقای گل آسیا شوم و این چند گل پیش درآمد بازی‌های آسیایی خواهد بود. در نهایت باید تشکری ویژه از کادر پزشکی تیم استقلال داشته باشم که در مدت مصدومیتم نهایت کمک را به من کردند ضمن اینکه باید از کادر فنی هم بابت اینکه پای من ایستادند و منتظر بازگشت من ماندند هم سپاسگزاری کنم.
 
masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس

پاسخ به:سیدصالحی: به فتح‌اله‌زاده قول دادم آقای گل آسیا شوم
دوشنبه 2 اسفند 1389  09:22 ب.ظ

جدی نگیرید جوگیرشدند ایشون

راسخونی

alino1367

alino1367
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 890
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها