عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استاندار: خراسان‌شمالي محروم است

استاندار: خراسان‌شمالي محروم است
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:16 ب.ظ

استاندار خراسان شمالي گفت كه اين استان محروم است.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "ابوطالب شفقت"، در جسله شوراي برنامه‌ريزي استان در شيروان افزود: توجه به مناطق محروم و روستايي از اهم برنامه‌هاست که بايد با برنامه‌ريزي در سطح روستاها كسب و كار ايجاد كنيم.

 

وي بيان كرد: به تاسي از تفكر رياست‌جمهوري، جلسات استاني را در شهرستانها برگزار مي‌كنيم تا با تدوين برنامه‌ها بتوانيم فاصله طبقاتي را كم كنيم و فقر و محروميت را در سطح استان به حداقل برسانيم.

 

وي ادامه داد: كشاورزي جزو اولويتهاي استان است و قابليتهاي اين بخش در سطح استان بسيار بالاست و در بعضي از بخشهاي كشاورزي مانند پرورش مرغ، شيروان در خط مقدم است.

 

شفقت گفت: نخستين بار است كه سند توسعه شهرستان در خراسان شمالي تهيه مي‌شود و مديران شهرستانها نيز بايد براي دستگاه خود سند توسعه داشته باشند.

 

وي تاكيد كرد: شوراي برنامه‌ريزي جاي سخنراني نيست بلكه مباحث بايد تخصصي و راهبردي باشند و ما تصميم گرفته‌ايم در اين استان كار را با برنامه پيش ببريم.

 

نماينده مردم شيروان در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين جلسه گفت: بايد برنامه توسعه شهرستان با سند چشم‌انداز 20 ساله و برنامه پنجم توسعه كشور هماهنگ باشد.

 

"محمدرضا حسين‌نژاد" تصريح كرد: بايد از فرصتها و قابليتهاي شهرستانها استفاده شود و به جلسات كاربردي اهميت داده شود و همه مديران تلاش كنند تا رشد متوازن ايجاد شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها