عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اوباما كنترل خود بر اقتصاد آمريكا را از دست داده است

اوباما كنترل خود بر اقتصاد آمريكا را از دست داده است
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:48 ب.ظ

يك سرمايه دار صهيونيست آمريكايي كه در انتخابات رياست جمهوري اين كشور ميليونها دلار براي پيروزي اوباما هزينه كرده است گفت باراك اوباما و حزب دموكرات آمريكا كنترل اقتصاد اين كشور را از دست داده اند و مديريت اقتصادي كشور هم اكنون در دست جمهوري خواهان است . 
جورج سوروس در مصاحبه اختصاصي با شبكه سي ان ان تصريح كرد با پيروزي جمهوري خواهان در انتخابات كنگره كنترل اقتصاد آمريكا عملا در دست آنها قرار گرفته است . جمهوري خواهان قصد دارند با كاهش هزينه هاي بودجه عملا جلوي هزينه هاي سنگين دولت اوباما را بگيرند . 
وي افزود: به نظر من كاهش هزينه هاي بودجه در شرايط كنوني به ضرر رشد و رونق اقتصادي آمريكا خواهد بود . 
سوروس از سال 2004 ميلادي تا كنون بيش از 30 ميليون دلار به حزب دموكرات آمريكا كمك مالي داده است . از زمان رهبري جمهوري خواهان در كنگره اختلافات كنگره و دولت بر سر مسائل كلان اقتصادي آمريكا به خصوص بودجه 2012 ميلادي به اوج خود رسيده است . اوباما هفته گذشته بودجه 3.7 تريليون دلاري آمريكا را با كسري يك تريليون دلار به كنگره پيشنهاد كرده است . كسري بودجه آمريكا تا پايان سال 2011 نيز به بيش از 1.6 تريليون دلار خواهد رسيد . 
جمهوري خواهان تا كنون 61 ميليارد دلار از هزينه هاي بودجه 2012 آمريكا را كاهش داده اند . سوروس تصريح كرد قدرت اقتصادي آمريكا هنوز به حدي نرسيده كه بتواند نرخ بيكاري 9 درصدي اين كشور را كاهش دهد 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18320
دسترسی سریع به انجمن ها