عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

منافقین درماندند و باز هم تهران آرام است...

منافقین درماندند و باز هم تهران آرام است...
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:49 ب.ظ

با وجود فراخوان گسترده رسانه‌های ضدانقلاب برای ایجاد اغتشاش در شهر‌های ایران، تمام نقاط کشور از جمله تهران و کردستان آرام است تا این گروهک تروریستی و همه پشتیبانان آنها بار دیگر خاطره مرصاد را به یاد آورند.

به گزارش «تابناک»، در حالی که سطح شهر تهران شرایط عادی را سپری کرده و مردم به امورات عادی زندگی خود می پردازند، سایت های ضد انقلاب و جریان فتنه که طی روزهای اخیر بلندگوی آشوب اسرائیلی بوده اند، مدعی شدند بخش هایی از مناطق و میادین تهران صحنه درگیری های سنگین می باشد.

بنابر این گزارش، جریان فتنه و ضد انقلاب که پیش از این نیز مبارزه را تنها در فضای مجازی تجربه کرده در حالی به دروغگویی در سایت های خود مبنی بر حضور بی شمار حامیانشان در خیابان ها مشغولند که واقعیت موجود از کنترل سایت های جریان فتنه و ضد انقلاب در اتاق های بسته و به دور از صحنه اجتماع حکایت دارد.

همچنین اخبار رسیده از دیگر نقاط کشور نیز حاکی است با وجود تلاش ضد انقلاب برای به خیابان کشاندن عوامل داخلی فتنه، گزارش ها از وضعیت کاملا آرام و عادی شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و سایر شهرهای بزرگ کشور حکایت دارد.

این گزارش می افزاید: در پی ناکامی فتنه گران برای ایجاد اغتشاش در روز اول اسفند، بی بی سی فارسی به خبرسازی از شهر‌های مختلف ایران به نقل از «شاهدان عینی» دست زد و مجری بی بی سی فارسی به نقل از شاهدان عینی به دروغ پردازی در خصوص وضعیت تهران و برخی شهرهای دیگر روی آورد.

 در این ارتباط علی اصغر رمضانپور معاون وزیر فرهنگ دولت خاتمی که ارتباط‌های مشکوک وی با عناصر خارج از کشور برملا شده و مدت‌ها قبل به خارج از کشور گریخته است کیلومتر‌ها خارج از خاک ایران از خیابان‌های تهران به این شبکه خبری گزارش می‌داد!

این در حالی است که این رسانه‌ها بالاخره مجبور شدند به آرامش در تهران و شكست برنامه‌هاي خود براي ايجاد اغتشاش و سلب آرامش مردم اعتراف كنند، به گونه ای که سایت بي‌بي‌سي در آخرين گزارش خود نوشته است كه هيچ تجمعي در تهران شكل نگرفته است.

اين رسانه وابسته به سرويس‌هاي امنيتي و جاسوسي انگليس از بعد از ظهر امروز به دليل عدم برگزاري هرگونه تجمع و ايجاد هرگونه اغتشاشي، در اقدامي غيرحرفه‌اي براي بخش اخبار لحظه به لحظه از رويادهاي اول اسفند از عكس اغتشاشات 25 بهمن استفاده كرده بود كه سرانجام به دليل عدم برگزاري هرگونه تجمع و اغتشاشي، در نهایت مجبور شد عكس خبر خود را به تصويري از شهيدان ژاله و مختاري اختصاص دهد.

گفتنی است در همین حال، جشن‌های خیابانی میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) به همراه پخش شیرینی و برنامه‌های فرهنگی مردمی از دقایقی قبل توسط بسیجیان و سپاه محمد رسول الله (ص) در میادین و خیابان‌های اصلی پایتخت آغاز شده است.

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها