عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كشف اثري از «دافنه دوموريه» بعد از 70 سال

كشف اثري از «دافنه دوموريه» بعد از 70 سال
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:55 ب.ظ

به نقل از تلگراف، اين مجموعه داستان به قلم «دوموريه» كه با عنوان «عروسك» شهرت دارد و مجموعه‌اي از 13 داستان كوتاه است كه به زودي منتشر و روانه بازار كتاب مي‌شود. 
«موريه» در اين داستان‌ها روايت‌هاي مختلفي از زندگي مردان و زناني به رشته تحرير مي‌آورد كه در موقعيت‌هاي داستاني بي‌نظيري قرار گرفته‌اند. به اعتقاد كارشناسان اين اثر با ايجاز و جذابيت قلم «دوموريه» مخاطبان بسياري را به سوي خود جذب خواهد كرد. 
اين مجموعه داستان كه توسط خانم «ويلمور» يكي از علاقمندان به آثار اين نويسنده كشف شده است قرار است به زودي با همكاري نشر «ويراگو» منتشر و در كتابفروشي‌ها و مراكز فرهنگي عرضه شود. 
«ويلمور» درباره اين اثر مي‌گويد: علاقه زيادي به آثار «دافنه دوموريه» دارم و تمامي آثار و مجموعه‌هاي قديمي او را نگهداري مي‌كنم. حتي مجموعه‌اي از آثاري كه در روزنامه‌ها و مجلات درباره اين نويسنده در آمريكا و انگلستان به رشته تحرير در مي‌آيد را جمع‌آوري مي‌كنم. يك روز در حال جست‌وجو ميان آثار اين نويسنده بودم كه به طور اتفاقي مجموعه داستاني از او يافتم كه به طور حيرت‌انگيزي امروز كمتر در اختيار خوانندگان آثار اين نويسنده قرار گرفته است. 
مجموعه داستان «عروسك» به قلم «دوموريه» قرار است در ماه مي سال جاري منتشر شده و وارد كتابفروشي‌ها شود. اين اثر پس از 70 سال منتشر و وارد بازار كتاب خواهد شد. 
از آثار اين نويسنده كه پيش از اين به فارسي نيز ترجمه شده است مي‌توان به رمان «ربكا» اشاره كرد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18320
دسترسی سریع به انجمن ها