عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فال امروز شما دوشنبه 2 اسفند 89 فال روزانه

فال امروز شما دوشنبه 2 اسفند 89 فال روزانه
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:04 ب.ظ

 فالها فقط جنبه سرگرمی دارد امیدواریم شما هم به همین دید به آن نگاه کنید

 

فال روز متولدین فروردین:
امروز نباید انتظار داشته باشید، در روابط احساسی پیشرفت کنید. مشکل می توانید اهدافتان را بای همسرتان بیان کنید. انتظار مشاجره و بحث را در منزل داشته باشید و نمی توانید با همسرتان رابطه خوبی برقرار کنید.اگر بتوانید افردای تشویق به بیان احساسات شان کنید احساسات آنها شما را شگفت زده می کند چیزی که می گویند دور از انتظار نیست اما آخرین چیزی است که انتظار دارید اما شما نیز آنها را متعجب و شوکه می کنید بنابراین اگر دیگران هم همین کار را کردند نباید تعجب کنید .
حافظ :
صوفی شهر بين که چون لقمه شبهه می‌خورد   پاردمش دراز باد آن حيوان خوش علف
حافظ اگر قدم زنی در ره خاندان به صدق       بدرقه رهت شود همت شحنه نجف
تعبیر:از رفتار ریاکارانه ی اطرافیانت، نا امید و دلسرد نباش. اگر صداقت داشته باشی و ریاکاری را رها کنی، به هدف خود می رسی. اخلاص و ایمان، بهترین
سرمایه ی انسان است. بدبینی و تردید را از خود دور کن. به خداوند توکل کن و عمر عزیز را در راه خواسته های دست نیافتنی تباه نکن


فال روز متولدین اردیبهشت:

شما امروز به طور کامل توانایی دفاع کردن از خودتان را دارید، برای اینکه کاملاً آماده کار کردن هستید و فقط باید بلند شده و دست به کار شوید. خوشبختانه شما با دنیای معنوی درونتان ارتباط برقرار کرده اید، بنابراین طبیعت پرشور و حرارت شما می تواند منبع الهامی برای افراد دیگر نیز باشد.
حافظ:
به هر نظر بت ما جلوه می‌کند ليکن   کس اين کرشمه نبيند که من همی‌نگرم
به خاک حافظ اگر يار بگذرد چون باد        ز شوق در دل آن تنگنا کفن بدرم
تعبیر:قدر دوستان خود را بدان. راه رسیدن به مقصود دور و دراز است و صبر و تحمل لازم است. به تنهایی نمی توانی از عهده ی مشکلات برآیی. با دوستان و بزرگان مشورت کن تا از غم تنهایی رها شوی.فال روز متولدین خرداد:  
اکنون باید تصمیم بگیرید که در آینده می خواهید چه کار کنید. پیش از آن که تغییری ایجاد کنید خوب فکر کنید.امروز حلقه زنجیری بین ستارگان قسمت های مختلف چارت شما در رابطه با دارایی شخصی و اموال بهم مرتبط می سازد شاید چیزی گم شود شاید شیئی باشد که به دلایل عاطفی برای تان ارزش دارد مراقب باشید از هر چیزی که برای بدست آوردنش سختی کشیده اید بخوبی محافظت کنید و اگر به موضوعی رسیدگی می کنید لازم است تمام جزئیات آنرا کاملاً در نظر بگیرید.

حافظ :
مرو به خانه ارباب بی‌مروت دهر   که گنج عافيتت در سرای خويشتن است
بسوخت حافظ و در شرط عشقبازی او   هنوز بر سر عهد و وفای خويشتن است
تعبیر:در کاری که در پیش رو داری مردد نباش که در کار خیر نباید تأمل و درنگ کرد. نا امیدی و دلسردی را از خود دور کن و با درایت و هوشمندی از موقعیت ها استفاده کن


 
فال روز متولدین تیر:
به خود اعتماد و اطمینان داشته باش و مطمئن باش دیگران چندان کارآیی و توانایی نسبت به تو ندارندپس با تکیه بر اندیشه های خود این موانع را یکی پس ازدیگری از سر راه بردار.
حافظ:
هر نقش که دست عقل بندد   جز نقش نگار خوش نباشد
جان نقد محقر است حافظ      از بهر نثار خوش نباشد
 تعبیر:بخت و اقبال با تو مساعد است. در زندگی قدر دوستان را بدان زیرا بدون آنها زندگی غم انگیز و دشوار می گذرد

 
فال روز متولدین مرداد:
 
 به شما پيشنهاد می‌شود كه خودتان را برای يك حركت خيلی حرفه‌ای
آماده كنيد و يا نقش خود در جامعه را اصلاح كنيد. اما هر كدام از اين كارها راكه انجام بدهيد، تأثيرات غير قابل پيش بينی در فعاليت‌های افراد خانواده‌تان خواهد گذاشت،چرا كه اين دو موضوع به هم مرتبط هستند. بنابراين به تنهايی تصميم‌گيری نكنيد؛ كسانی را كه تصميم‌گيری‌های شما بر زندگی آنها تأثير می‌گذارد را هم در تصميم‌گيری‌هايتان شركت دهيد.
حافظ :
سخن عشق نه آن است که آيد به زبان   ساقيا می ده و کوتاه کن اين گفت و شنفت
اشک حافظ خرد و صبر به دريا انداخت       چه کند سوز غم عشق نيارست نهفت
تعبیر:در زندگی با احتیاط رفتار کن و مراقب سخنان خود باش. سخن حق را با ملایمت و آرامی می توان به کرسی نشاند. هرکسی را محرم اسرار خود قرار نده و عاقبت اندیش باشفال روز متولدین شهریور:

امروز شما چیز جدیدی یاد می‌گیرید كه برایتان سود و منفعت معنوی و سیاسی خواهد داشت، اما مدتی طول خواهد كشید كه شما قلباً این موضوع را بپذیرید. مطالعات اخیر شما تا حدودی ذهنتان را باز كرده و بهتان كمك می‌كند كه به زندگی با دید متفاوتی نگاه كنید؛ بنابراین شما ایده‌های جدید را جذب می‌كنید.خوشبختانه علایق جدید شما خواسته‌هایتان را بهتان یادآوری كرده، شما را آگاه می‌كند و به زندگی‌تان نیز معنا می‌دهد.
حافظ:
خوش برآ با غصه‌ای دل کاهل راز   عيش خوش در بوته هجران کنند
سر مکش حافظ ز آه نيم شب     تا چو صبحت آينه رخشان کنند
تعبیر:موقعیت را غنیمت بدان و از آن استفاده کن. رنج و مصیبت، عاقبت به خوشی خواهد انجامید. نا امیدی را از خود دور کن تا به مقصود برسی.فال روز متولدین مهر:
 
درست است که در ریسک کردن تو به اندازه ی کافی شجاعت داری اما نباید تحت تاثیر بعضی از دوستان قرار گرفته و این شجاعت را به مرز بی پروایی و بی باکی برسانی زیرا درآن صورت خطرناک خواهد بود.

حافظ :
بس گل شکفته می‌شود اين باغ را ولی   کس بی بلای خار نچيده‌ست از او گلی
حافظ مدار اميد فرج از مدار چرخ         دارد هزار عيب و ندارد تفضلی
تعبیر:هرگز بدون رنج و زحمت به جایی نخواهی رسید. بنابراین بهتر است که کار و کوشش کنی تا به مقصود برسی. زندگی همیشه بر وفق مراد نمی چرخد. باید صبر و تحمل کرد و رنج و زحمت ها را به شادی و سرور تبدیل کرد.


فال روز متولدین آبان:
مساله ای بغرنج و پیچیده بود که مدتها پیش تو را آزار میداد به یاری خدا این مشکل درحال حل شدن است سعی کن روحیه ی خود را تقویت و برای آینده ای بهتر برنامه ریزی کنی.
حافظ:
دلم ز حلقه زلفش به جان خريد آشوب      چه سود ديد ندانم که اين تجارت کرد
اگر امام جماعت طلب کند امروز   خبر دهيد که حافظ به می طهارت کرد
تعبیر:دعا و نماز بی ریا و صادقانه به درگاه خداوند تو را به هدف نزدیک می کند. به دینداران ریاکار اعتماد نکن. صداقت رمز پیروزی است. با دوستان صمیمی و صادق باش

 
فال روز متولدین آذر:
می گویند جلوی ضرر را ازهر جا که بگیری فایده است پرهیز از بعضی از ولخرجیها و یا ترک برنامه هایی که سرانجام موفقیت آمیزی ندارد تو را از افتادن در مشکلاتی تازه مصون میدارد.
حافظ:
فرصت شمر طريقه رندی که اين نشان   چون راه گنج بر همه کس آشکاره نيست
نگرفت در تو گريه حافظ به هيچ رو   حيران آن دلم که کم از سنگ خاره نيست
تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.


فال روز متولدین دی: 
امروز روز عشق ورزیدن است و كسوفی كه رخ داده است 
برایتان چندین اتفاق شگفت‌انگیز همراه خواهد داشت. باوجود اینكه شما دیگران را به طور واقع بینانه‌ای ارزیابی نمی‌كنید، ولی می‌توانید بهترین خصوصیات هر فرد را ببینید. فقط فراموش نكنید كه در پس ظاهر جذاب هر آدم، چیزهای پیچیده دیگری نیز نهفته است، و گاهی وقت‌ها هم شاید این حقیقت زیاد زیبا نباشد.
 حافظ:
بيا که هاتف ميخانه دوش با من گفت     که در مقام رضا باش و از قضا مگريز
ميان عاشق و معشوق هيچ حال نيست   تو خود حجاب خودی حافظ از ميان برخيز
تعبیر:زندگی بدون عشق، پوچ و تو خالی و غیر قابل تحمل است. دوستان خود را بیازما تا میزان صدق و درستی آنها بر تو مسلم شود. با کسانی که ادعای دوستی و محبت دارند معاشرت نکن. به آنچه داری قانع باش و زیاده طلبی را رها کن. غرور و خودخواهی را از خود دور کن.فال روز متولدین بهمن:

 نسبت به همیشه سرتان شلوغ‌تر شده است. حتی اگر دیگران خواستند 
با شما در مورد ایده‌ها و تفكراتشان صحبت كنند، شما باید به نیازهای خودتان هم توجه كنید.وقت بیشتری را به فعالیت‌های لذت بخش، مثل كار كردن در باغ و یا باغچه خانه‌تان و یا تغییر دكوراسیون یكی از اتاق‌های خانه‌تان، اختصاص بدهید تا زندگی‌تان را زیباتر كنید.
 حافظ:
هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بيند       بر آتش تو بجز جان او سپند مباد
شفا ز گفته شکرفشان حافظ جوی   که حاجتت به علاج گلاب و قند مباد
تعبیر:آسوده و مطمئن به انجام کاری که در نظر داری بپرداز زیرا به موفقیت بزرگی دست خواهی یافت. از طعنه ی سرزنش کنندگان و کینه ی دشمنان به زودی خلاص خواهی شد.فال روز متولدین اسفنذ:
از یك طرف شما می‌دانید چه می‌خواهید و اعتقاد دارید كه كاملاً هم استحقاقش 
را خواهید داشت. از طرف دیگر نظرات یك نفر دیگر در مورد زندگی شما می‌تواند زندگی‌تان را آشفته و پریشان كند. حواستان باشد كه بر مشكلات ناراحت كننده سرپوش نگذارید تا روابط‌تان تیره و تار نشود. برملا كردن و بر زبان آوردن همه چیز، استراتژی معقولی برای برطرف كردن استرس‌های پنهانی است. 
 حافظ:
بيا به ميکده و چهره ارغوانی کن   مرو به صومعه کان جا سياه کارانند
خلاص حافظ از آن زلف تابدار مباد        که بستگان کمند تو رستگارانند
تعبیر:از هرجا می توان به اشتباه و خطای خود پی برد و راه درست را انتخاب کرد. از تجربه ی دیگران استفاده کن. به تنهایی نمی توانی این راه مشکل را طی کنی. هوشیار و عاقبت اندیش باش و فریب لحظه های زودگذر و فریبنده را نخور

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
nilooofar تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها