عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

قرضاوي: دوره قذافي به سر آمده است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286994
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

قرضاوي: دوره قذافي به سر آمده است
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:24 ب.ظ

89/12/02 - 10:19
شماره:8912020078
قرضاوي: دوره قذافي به سر آمده است

خبرگزاري فارس: رئيس اتحاديه جهاني علماي مسلمان تصريح كرد كه دوره "معمر القذافي " ديكتاتور به سر آمده و وي نمي‌تواند زياد دوام بياورد.

به گزارش فارس، شيخ "يوسف القرضاوي " در گفتگويي تلفني با الجزيره گفت كه معمر القذافي رهبر ديكتاتور ليببي به دليل خون‌هاي پاكي كه از مردم بي‌گناه اين كشور ريخته به افول خود رسيده است و ملت او را طرد كرده است، اين طاغوت‌ها ديگر نمي‌توانند بقايي در اين كشور داشته باشند.

وي ادامه داد: آنچه بر سر بن علي و مبارك آمد، براي قذافي هم اتفاق خواهد افتاد، من به او مي‌گويم كه او نيز بايد مانند مبارك برود، البته او بايد به وسيله مردم ليبي محاكمه شده و رسوايي‌هايش آشكار شود.

اين عالم ديني مصري ابراز داشت كه قذافي خود را در ليبي همه چيز مي‌داند و ملت اين كشور را هيچ به حساب مي‌آورد، به همين علت مردم بايد عليه وي انقلاب كرده و هنگامي كه اين اتفاق افتاد، قذافي، هيچ فرد ليبيايي را براي قلع و قمع اين مردم پيدا نكرده، بلكه براي اين منظور از برخي مزدواران آفريقايي استفاده مي‌كند تا مردم را بزنند و به اين ترتيب در روزهاي معدود گذشته تعداد زيادي از مردم كشته شده‌اند.

قرضاوي از ملت مفاخري چون "عمر مختار " و قبايل ليبي و رهبران ارتش خواست تا به انقلابيون بپيوندند و ليبي را به جايگاه واقعي خود و ماهيت عربي و اسلامي خود برسانند.

وي خواستار صبر و ثبات از سوي ملت مصر و رد كردن و محكوم كردن قذافي از سوي گروه‌هاي مردمي نظير اساتيد دانشگاه‌ها، قضات و دانشمندان شد و خطاب به آنها گفت: در مواضع خود ثابت قدم باشيد و تظاهرات خود را ادامه دهيد، خداوند شما را ياري مي‌كند و خدا حق را پيروز و باطل را نابود خواهد كرد و شهداي شما در بهشت برين خواهند بود.

رئيس اتحاديه علماي مسلمان تصريح كرد كه ملت ليبي مانند يك حزب شده و راه خود را شناخته است؛ كسي نمي‌تواند در برابر آنها قرار گيرد، در ليبي زمان تغيير فرار رسيده و اين كشور بايد وارد جهان معاصر با تمام مباني آن شود.

انتهاي پيام/++

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها