عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نمي‌توان دربرابر جنايات قذافي سكوت كرد

نمي‌توان دربرابر جنايات قذافي سكوت كرد
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:37 ب.ظ

89/12/02 - 13:22
شماره:8912020331
معارض اسلامگراي ليبي؛
نمي‌توان دربرابر جنايات قذافي سكوت كرد

خبرگزاري فارس: يك فعال اسلامگرا در ليبي با اشاره به كشتار مردم بي‌دفاع در شهر بنغازي توسط مزدوران قذافي تاكيد كرد كه نمي‌توان دربرابر جنايات قذافي سكوت كرد.

به گزارش مانيتورينگ فارس به نقل از شبكه الجزيره، صادق الغرياني از فعالان اسلامگرا در ليبي با اشاره به اينكه نمي‌توان دربرابر جنايات رژيم معمر قذافي سكوت كرد، تصريح كرد: رژيم قذافي مردم را با اسلحه ضد هوايي هدف قرار مي‌دهد.

الغرياني در ادامه از ژنرال‌هاي ارتش و سران قبايل در ليبي خواست تا در مقابل رژيم قذافي بايستند و از تظاهركنندگان حمايت كنند.

وي با بيان اينكه رژيم قذافي نمي‌تواند به جنايات خود ادامه دهد، تاكيد كرد كه قذافي با سلاح‌هاي نظامي سنگين مردم غير نظامي را هدف قرار مي‌دهد.

اين معارض اسلامگرا با بيان اين اينكه رژيم قذافي با بالگرد تظاهركنندگان را هدف قرار مي‌دهد، گفت: چنين چيزهايي را فقط در جنايات سربازان يهوديان عليه غزه مشاهده مي‌كنيم.

وي در ادامه خبر داد كه هزاران نفر از افراد مزدور در راه طرابلس هستند تا مردم را قتل عام كنند و از مردم خواست تا در تمام شهرها به خيابان بريزند تا اين خونريزي را متوقف كنند.

منابع خبري اعلام كرده‌اند كه رژيم قذافي با آرپي جي مردم را هدف قرار مي‌دهد، و تاكنون بيش از 1200 نفر در درگيري بين مردم و نيروهاي مزدور قذافي كشته و زخمي شده‌اند.

قذافي براي خروج از بحران از كشورهاي چاد، غنا و نيجريه نيرو وارد كرده تا مردم كشورش را سركوب كنند.
اقدامات جنايتكارانه قذافي با واكنش جهاني گسترده‌اي مواجه شده است، بسياري از سازمان‌هاي بين المللي تاكيد كردند كه قذافي درحال كشتار مردم بي دفاع است.

انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها