عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شايعه فرار قذافي به ونزوئلا

شايعه فرار قذافي به ونزوئلا
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:38 ب.ظ

89/12/02 - 13:34
شماره:8912020359
شايعه فرار قذافي به ونزوئلا

خبرگزاري فارس: برخي رسانه‌هاي خبري ساعتي پيش از فرار معمر القذافي ديكتاتور ليبي به ونزوئلا خبر دادند ولي اين خبر هنوز از سوي منابع موثق تائيد نشده است.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري فلسطين اليوم، شاهدان عيني از شهر طرابلس ساعاتي پيش از فرار "معمر القذافي " ديكتاتور ليبي كه 42 سال پيش در اين كشور به قدرت رسيده است، خبر دادند.

بر اساس اين گزارش، مقصد فرار قذافي مشخص نشده است، برخي معتقدند كه وي به ونزوئلا گريخته است و برخي ديگر از عزيمت وي به صحراي بزرگ جنوب ليبي خبر مي‌دهند.

اين در حالي است كه تصاويري ويديويي نيز از فرار قذافي در سايت‌هاي خبري منتشر شده است كه شادي و شعف را به جمع مردم انقلابي در شهرهاي مختلف اين كشور آورده است.

هنوز اين خبر از سوي ديگر منابع موثق خبري تائيد نشده است.

در كشتار عمومي مردم ليبي به دست نيروهاي نظامي و امنيتي كه به دستور معمر القذافي انجام شده است، تاكنون بيش از 300 نفر در روزهاي گذشته كشته شده‌اند.

اين در حالي است كه سيف الاسلام القذافي فرزند ارشد معمر القذافي ديشب در اظهاراتي تلويزيوني با تهديد بي سابقه مردم اين كشور گفت: ما ليبي را رها نمي‌كنيم و تا آخرين قطره خون و تا آخرين نفس و تا شليك آخرين گلوله به سوي آخرين مرد و آخرين زن مقابله مي‌كنيم. به هيچ وجه امكان ترك ليبي از سوي ما وجود ندارد.

انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها