عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رسانه‌هاي فتنه‌‌گر مجبور به انتشار تصاوير آرشيوي شدند

رسانه‌هاي فتنه‌‌گر مجبور به انتشار تصاوير آرشيوي شدند
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:39 ب.ظ

89/12/02 - 10:28
شماره:8912020062
تكرار/پس از شكست در پروژه اغتشاش و كشته‌سازي؛
رسانه‌هاي فتنه‌‌گر مجبور به انتشار تصاوير آرشيوي شدند

خبرگزاري فارس: اخبار منتشره در رسانه‌هاي حامي جريان فتنه از پيروزي نرم ملت ايران بر فتنه‌گران حكايت دارد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، رسانه‌هاي صهيونيستي - آمريكايي كه پيش از اين اعلام كرده بودند اخبار لحظه به لحظه ‌از تجمعات اول اسفند منتشر خواهند كرد، به علت شكست پروژه‌شان در ايجاد اغتشاش و آشوب و كشته‌سازي در تهران، اخبار بي‌ربط به هرگونه تجمع و اغتشاش را پوشش دادند.

بر اين اساس، به عنوان مثال سايت بالاترين متعلق به منوشه امير صهيونيست كه همواره بر طبل اغتشاش و آشوب مي‌كوبد، ديروز مجبور شد از اخبار و تصاوير آرشيوي متعلق به وقايع پس از انتخابات استفاده و آنها را به عنوان تصاوير تجمعات! 1 اسفند جا بزند.

اين سايت، فيلمي با عنوان تصاويري از اغتشاشات 1 اسفند! منتشر كرده كه پس از بازكردن فيلم مشخص مي‌شود اين فيلم آرشيوي است و حتي در زيرنويس اين فيلم نيز تاريخ آن كه مربوط به اغتشاشات گذشته است، ديده مي‌شود.

همچنين سايت كلمه و جرس متعلق به فتنه‌گران كه براي ديروز برنامه‌ريزي منظمي كرده بود، در آخرين اخبار خود مدعي شدند كه ارتباط‌هاي تلفني در تهران قطع شده است در حالي كه مشخص نيست خود اين سايت از چه طريقي هرچند دقيقه‌يكبار با مزدوران خود تماس مي‌گيرند!

سايت بي‌بي‌سي يا همان بنگاه خبرپراكني دولت بريتانيا به نقل از كساني كه آنها را شاهدان عيني مي‌خواند، نوشت كه هيچ تجمعي در تهران برگزار نشده است.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها