عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رويكرد مجلس در بررسي لايحه بودجه تعامل حداكثري با دولت است

رويكرد مجلس در بررسي لايحه بودجه تعامل حداكثري با دولت است
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:40 ب.ظ

89/12/02 - 11:18
شماره:8912020128
اسماعيلي در گفت‌وگو با فارس:
رويكرد مجلس در بررسي لايحه بودجه تعامل حداكثري با دولت است

خبرگزاري فارس: عضو هيئت رئيسه فراكسيون اصولگرايان مجلس با اشاره به تقديم لايحه بودجه سال 90 از سوي دولت به مجلس، گفت: مجلس بنا دارد بيشترين همكاري را با دولت در بررسي بودجه انجام دهد.

ولي اسماعيلي نماينده مردم گرمي و عضو هيئت رئيسه فراكسيون اصولگرايان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس با اشاره به تقديم لايحه بودجه سال 90 از سوي دولت به مجلس اظهار داشت: مجلس بنا دارد بيشترين همكاري را با دولت در بررسي بودجه انجام دهد.

وي با بيان اينكه تعامل دولت با مجلس در بررسي لايحه بودجه 90 موجب اجراي درست تعهدات دولت خواهد شد، افزود: دولت از مجلس انتظار دارد كه براي بررسي بودجه وقت كمتري را در مجلس صرف شود چراكه دولت معتقد است تمامي اقدامات كارشناسي را در لايحه بودجه در نظر گرفته است.

اسماعيلي همچنين با اشاره به مجمع عمومي فراكسيون اصولگرايان مجلس كه فردا (سه‌شنبه) در خانه ملت برگزار خواهد شد، گفت: اصولگرايان مجلس تلاش مي‌كنند تا قبل از پايان سال جاري، لايحه بودجه سال آينده را بررسي و تصويب كنند چرا كه دولت براي اداره كشور نيازمند بودجه است.

عضو هيئت رئيسه فراكسيون اصولگرايان مجلس با تاكيد بر اينكه مجلس و دولت بايد همديگر را درك و با احترام متقابل به آينده كشور فكر كنند، گفت: در جلسه مجمع عمومي فراكسيون اصولگرايان موضوع بودجه دولت را بررسي خواهيم كرد و اين پيشنهاد را كه دولت تا تصويب بودجه، طبق روال گذشته از منابع مالي استفاده كند را به راي استمزاجي نمايندگان خواهيم گذاشت.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها