عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

2 راه حل مجلس براي بررسي بودجه 90

2 راه حل مجلس براي بررسي بودجه 90
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:40 ب.ظ

89/12/02 - 11:26
شماره:8912020166
دهقان با تأكيد بر تلاش براي بررسي كامل بودجه تا پايان سال خبر داد:
2 راه حل مجلس براي بررسي بودجه 90

خبرگزاري فارس: عضو هيئت رئيسه مجلس با اشاره به كمبود وقت تا پايان سال، از بررسي همزمان 2 راه حل بررسي كامل و بررسي چند دوازدهمي بودجه سال آينده كشور در مجلس خبر داد.

محمد دهقان نماينده مردم طرقبه و چناران و عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره به جلسه هيئت رئيسه مجلس در خصوص چگونگي بررسي بودجه 90 اظهار داشت: تلاش هيئت رئيسه مجلس بر اين است كه با همت كميسيون‌هاي تخصصي و كميسيون تلفيق، بودجه سال آينده تا آخر سال به صورت كامل بررسي و تصويب شود.

وي افزود: در صورتي كه كميسيون‌ها و نمايندگان كمتر از زمان مقرر خود در آئين نامه كار بررسي و ارائه پيشنهادات خود را به پايان برسانند، بررسي بودجه تا پايان سال به اتمام مي‌رسد ولي در غير اين صورت زمان باقي مانده براي بررسي اين لايحه تا پايان سال جوابگو نيست.

عضو هيئت رئيسه مجلس با بيان اينكه 2 راه حل در هيئت رئيسه براي بررسي بودجه مطرح شد، گفت: بر اين اساس طبق راه حل اول كميسيون‌ها و نمايندگان و كميسيون تلفيق بايد تلاش كنند تا زودتر از موقع مقرر در آئين نامه نظرات خود را اعلام كنند.

اين نماينده مجلس هشتم در عين حال يادآور شد همزمان با راه حل اول ما بايد پيش بيني كنيم كه اگر كميسيون‌ها نتوانستند چنين عمل كنند براي اينكه دولت در سال آينده با اختلال در دخل و خرج خود مواجه نشود پيشنهاد چند دوازدهمي بودجه را مطرح كنيم.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها