عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

انتخاب صدر و رضايي از كميسيون بهداشت براي عضويت در تلفيق

انتخاب صدر و رضايي از كميسيون بهداشت براي عضويت در تلفيق
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:42 ب.ظ

89/12/02 - 13:17
شماره:8912020315
محسني در گفت‌وگو با فارس مطرح كرد؛
انتخاب صدر و رضايي از كميسيون بهداشت براي عضويت در تلفيق

خبرگزاري فارس: يك عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس از انتخاب سيد شهاب‌الدين صدر و اميدوار رضايي از سوي كميسيون متبوعش براي عضويت در كميسيون تلفيق لايحه بودجه 90 خبر داد.

انوشيروان محسني نماينده مردم بندپي و عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي كه در خصوص جلسه اعضاي كميسيون متبوعش با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس گفت‌وگو مي‌كرد، از انتخاب سيد شهاب‌الدين صدر نماينده تهران و اميدوار رضايي نماينده مسجدسليمان از سوي اين كميسيون براي عضويت در كميسيون تلفيق رسيدگي به لايحه بودجه 1390 كل كشور خبر داد.

اين عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس در ادامه بحث و بررسي پيرامون مسائل موجود در حرفه پزشكي با حضور معاونت سلامت وزارت بهداشت را ديگر دستور كار اين جلسه دانست و اظهار داشت: معاون سلامت وزارت بهداشت به دليل سفر نتوانست در اين جلسه حاضر شود و به همين دليل بررسي اين موضوع به جلسات بعدي كميسيون موكول شد.

محسني در خاتمه بررسي طرح نحوه تعيين شهريه دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي غيردولتي را ديگر دستور كار اين جلسه عنوان كرد و گفت: اين طرح نيز با ايجاد يك اصلاح، به تصويب نمايندگان رسيد.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286870
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها