عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

يوسف‌نژاد و طاهرپور از كميسيون صنايع عضو تلفيق شدند

يوسف‌نژاد و طاهرپور از كميسيون صنايع عضو تلفيق شدند
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:43 ب.ظ

89/12/02 - 13:35
شماره:8912020340
رحماني در گفت‌وگو با فارس:
يوسف‌نژاد و طاهرپور از كميسيون صنايع عضو تلفيق شدند

خبرگزاري فارس: يك عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس از انتخاب علي‌اصغر يوسف‌نژاد و شهريار طاهرپور از كميسيون متبوعش براي عضويت در كميسيون تلفيق لايحه بودجه 90 خبر داد.

رضا رحماني نماينده مردم تبريز و عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس با اشاره به جلسه اعضاي كميسيون متبوعش از انتخاب علي‌اصغر يوسف‌نژاد نماينده ساري و شهريار طاهرپور نماينده تويسركان از سوي كميسيون متبوعش براي عضويت در كميسيون تلفيق لايحه بودجه 1390 كل كشور خبر داد.

اين عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس بر همين اساس بررسي لايحه جامع خاك را ديگر دستور كار اين جلسه دانست و گفت: اين لايحه نيز پس از بحث و بررسي، با اصلاحاتي به تصويب اعضاي كميسيون رسيد.

رحماني همچنين بررسي مشكلات صنايع تبديلي غذايي را دستور كار ديگر كميسيون صنايع خواند و در اين زمينه به خبرنگار فارس توضيح داد: مشكلات اين صنعت نيز در كميسيون با حضور فعالان اين بخش در كميسيون مورد بررسي قرار گرفت و تصميماتي اخذ شد.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها