عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كانون‌هاي مساجد محل بيداري نسل امروز است

كانون‌هاي مساجد محل بيداري نسل امروز است
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:14 ب.ظ

رئيس ارشاد زرنديه:
كانون‌هاي مساجد محل بيداري نسل امروز است

خبرگزاري فارس: رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي زرنديه گفت: كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد محل بيداري و بصيرت نسل امروز بوده و از جايگاه ويژه‌اي برخوردارند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك، علي محمودي‌فر روز گذشته در جلسه برنامه‌ريزي تجليل از برترين‌هاي كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد اين شهر اظهار داشت: هدف اصلي در جنگ نرم، جنگ بين افكار و انديشه‌ها، آرا و نظرات است، كه كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد نقش مهمي در خنثي كردن جنگ نرم دشمنان دارند.
وي تصريح كرد: امروز حضور جوانان در مسجد در آشنايي آنها با آرمان‌هاي انقلاب و شناخت دشمنان نقش بسيار موثري دارد كه بايد با تجهيز كتابخانه و امكانات آموزشي در كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد زمينه جذب جوانان و نوجوانان را در مساجد فراهم كرد.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي زرنديه ادامه داد: مساجد در واقع اصلي‌ترين مكان براي پاسخگويي به سئوالات، اوقات فراغت و مركزي در راستاي آموزش و توان علمي، اخلاقي جوانان و نوجوانان است كه بايد مديران كانون‌ها با برنامه‌ريزي‌ مناسب زمينه جذب اين جوانان را فراهم كنند.
محمودي‌فر با اشاره به وجود 91 مسجد شهري و روستايي در اين شهرستان خاطرنشان كرد: شهرستان زرنديه هم‌اكنون داراي 15 كانون فرهنگي و هنري به ثبت رسيده و سه كانون در حال كسب مجوز است.
وي در ادامه از برگزاري مراسم تجليل از مديران كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد اين شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به كسب مقام اول كانون‌هاي فرهنگي و هنري اين شهرستان در ساماندهي اوقات فراغت جوانان در تابستان سال جاري در استان، از مديران و ائمه جماعات كانون‌هاي فرهنگي و هنري زرنديه در ماه جاري تجليل به عمل مي‌آيد.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها