عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

كانون‌هاي مساجد محل بيداري نسل امروز است

كانون‌هاي مساجد محل بيداري نسل امروز است
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:14 ب.ظ

رئيس ارشاد زرنديه:
كانون‌هاي مساجد محل بيداري نسل امروز است

خبرگزاري فارس: رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي زرنديه گفت: كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد محل بيداري و بصيرت نسل امروز بوده و از جايگاه ويژه‌اي برخوردارند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك، علي محمودي‌فر روز گذشته در جلسه برنامه‌ريزي تجليل از برترين‌هاي كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد اين شهر اظهار داشت: هدف اصلي در جنگ نرم، جنگ بين افكار و انديشه‌ها، آرا و نظرات است، كه كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد نقش مهمي در خنثي كردن جنگ نرم دشمنان دارند.
وي تصريح كرد: امروز حضور جوانان در مسجد در آشنايي آنها با آرمان‌هاي انقلاب و شناخت دشمنان نقش بسيار موثري دارد كه بايد با تجهيز كتابخانه و امكانات آموزشي در كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد زمينه جذب جوانان و نوجوانان را در مساجد فراهم كرد.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي زرنديه ادامه داد: مساجد در واقع اصلي‌ترين مكان براي پاسخگويي به سئوالات، اوقات فراغت و مركزي در راستاي آموزش و توان علمي، اخلاقي جوانان و نوجوانان است كه بايد مديران كانون‌ها با برنامه‌ريزي‌ مناسب زمينه جذب اين جوانان را فراهم كنند.
محمودي‌فر با اشاره به وجود 91 مسجد شهري و روستايي در اين شهرستان خاطرنشان كرد: شهرستان زرنديه هم‌اكنون داراي 15 كانون فرهنگي و هنري به ثبت رسيده و سه كانون در حال كسب مجوز است.
وي در ادامه از برگزاري مراسم تجليل از مديران كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد اين شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به كسب مقام اول كانون‌هاي فرهنگي و هنري اين شهرستان در ساماندهي اوقات فراغت جوانان در تابستان سال جاري در استان، از مديران و ائمه جماعات كانون‌هاي فرهنگي و هنري زرنديه در ماه جاري تجليل به عمل مي‌آيد.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها