عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تجمع دانشگاهيان دانشگاه شهيد چمران اهواز در محكوميت اقدامات عناصر فتنه

تجمع دانشگاهيان دانشگاه شهيد چمران اهواز در محكوميت اقدامات عناصر فتنه
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:14 ب.ظ

تجمع دانشگاهيان دانشگاه شهيد چمران اهواز در محكوميت اقدامات عناصر فتنه

خبرگزاري فارس: تجمع اعتراض آميز جامعه دانشگاهيان شهيد چمران اهواز در محكوميت اقدامات عناصر فتنه و دشمنان فريب خورده در 25 بهمن ماه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز، در اين تجمع كه روز گذشته در محوطه مسجد امام خميني(ره) دانشگاه با حضور جمعي از دانشجويان، اساتيد و كاركنان برگزار شد، شركت‌كنندگان با سردادن شعارهايي انزجار خود را از طراحان اصلي فتنه و اغتشاشگران اعلام كردند.
معاون فرهنگي دانشگاه شهيد چمران اهواز در اجتماع تجمع كنندگان ضمن تبريك ايام خجسته هفته وحدت، در سخناني به سيره مقام معظم رهبري و بيانات حكيمانه ايشان اشاره كرد و گفت: حدود 10 سال پيش ايشان بحث عبرت‌هاي عاشورا را مطرح كرده و فرمودند عبرت‌هاي عاشورا مهم‌تر از درس‌هاي عاشوراست و سوالي مطرح كردند مبني بر اينكه چه شد كه 50 سال پس از رحلت پيامبراكرم(ص) امت آن حضرت امام حسين(ع) را سربريدند و بر آن وضع رقت‌بار شادماني كردند؟
عليرضا مخبردزفولي افزود: در تحليل و بررسي اين جريان، تحقيقات فاخر و ارزشمندي انجام شده كه نقطه مشترك همه آنها بر پنج محور شامل دنياطلبي، بدعت‌هاي ايجاد شده در دين، تعويض معيارها و ارزش‌ها، سكوت خواص و مكدر شدن فضا و ايجاد گرد و غبار فتنه استوار است كه در دوران كدورت خواص بايد حق را بشناسند و باطل را به مردم بشناسانند.
رئيس شوراي هماهنگي فعاليت‌هاي فرهنگي دانشگاه‌هاي استان با اشاره به برخي لغزش‌ها و خيانت‌ها تا پيش از سال 88، تصريح كرد: در آن دوران برخي خيانت‌ها و لغزش‌ها از برخي عوام قابل قبول بود اما امروز بعد از يكسال و هشت ماه، تلاش دلسوزانه و حلم جانسوز رهبري و با وجود اطلاع‌رساني گسترده و آشكار شدن دست بيگانگان و حضور عريان انگليس و آمريكا و اسراييل در پشت اين جريان، سكوت و اغماض معنا ندارد.
وي تاكيد كرد: امروز اگر كسي با اين همه وضوح بازهم مقابل حق بايستد غفلت زده نيست، شقي و عاصي است و خروج بر حاكميت اسلام و قرآن كرده است.
مخبردزفولي اظهار داشت: پيام اين تجمع اين است كه تحمل حركت‌هاي عده‌‌اي قليل عليه نظام براي هيچكس پذيرفته نيست و قوه قضاييه بايد وارد ميدان شده و فتنه را خاموش كرده و به مطالبه عمومي مردم در اين خصوص پاسخ دهد.
معاون فرهنگي دانشگاه شهيد چمران اهواز افزود: جامعه دانشگاهي همواره دلبسته قرآن و رهبري و اسلام بوده و هيچ گونه حركت عملي و همراهي عملي با فتنه‌گران را تحمل نكرده و مطابق قانون با بدخواهان رفتار خواهد كرد.
همچنين مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه شهيد چمران اهواز نيز با اشاره به فرمايش امام راحل درباره انقلاب كه فرمودند انقلاب ما انفجار نور بود، اظهار داشت: تبعات و اثرات انقلاب اسلامي بايد جهان‌گير و فراگير شود و ما آماده باشيم تا به انقلاب امام زمان (عج) متصل شود.
حجت الاسلام والمسلمين عبدالباري جوانمردزاده گفت: انقلاب ما از سنخ بصيرت و حق است و آنچه در مقابل اين انقلاب قرار گيرد قطعا از سنخ باطل خواهد بود و در تاريخ بشري ميان حق و باطل هيچگاه صلح به وجود نيامده است.
وي موضع انقلاب اسلامي را هجومي و نه دفاعي توصيف كرد و افزود: انقلاب اسلامي فرياد و نهيبي است عليه نظام‌هاي سلطه‌گر دنيا، انقلابي كه سازش را برنمي‌تابد.
عضو هيئت رئيسه دانشگاه شهيد چمران اهواز گفت: در دوران اصلاحات با تغيير شعارها و عقب‌نشيني از شعار مرگ بر آمريكا اولين عقب‌نشيني صورت گرفت غافل از اين كه صلح با آمريكا صلح با گرگ درنده است. در جريانات اخير هم اگر كسي چشم بصيرت خود را بازنكند از حيز انسانيت خارج است.
جوانمردزاده با اشاره به حوادث مصر و تونس، تاكيد كرد: اكنون كه نوبت به سران مملكتي كشورهاي عربي رسيده است آيا آمريكا مبارك را در دل خود جاي داد؟ همانطور كه به شاه ملعون هم پناه نداد، بر همه واضح است كه آمريكا حتي به عمال خود رحم نمي‌كند.
وي موضع اصلي انقلاب را هجوم در مقابل ظالمان وكافران عنوان كرد و افزود: اين انقلاب آدم ضعيف و سست اراده را برنمي‌تابد. سران فتنه آگاه باشند كه ملت ما بصير است و تلاش آنان راه به جايي نخواهد برد.
در اين تجمع، شركت‌كنندگان با سردادن شعارهاي «كروبي بي بي سي پيوندتان مبارك»، «كروبي بي سواد عامل دست موساد»، «حرف ما يك كلام ، محاكمه والسلام»، « ما ملت ايرانيم از فتنه گر بيزاريم»، «مرگ بر منافق»، «مرگ بر آمريكا»، «فتنه‌گر آشوبگر اعدام بايد گردد» و... اقدام خائنانه فتنه‌گران در 25 بهمن را محكوم كرده و از مقام عالي قوه قضاييه برخورد قاطع و قانوني با سران فتنه و اغتشاشگران را خواستار شدند.
در پايان اين تجمع، بيانيه منتشره از سوي هيئت‌ رئيسه، نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه، روابط عمومي، بسيج اساتيد، بسيج كاركنان، بسيج دانشجويي، انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه شهيد چمران اهواز قرائت شد.
انتهاي پيام/ي10

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها