عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برگزاري دوره آموزشي مديريت بحران در شركت گاز استان بوشهر

برگزاري دوره آموزشي مديريت بحران در شركت گاز استان بوشهر
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:15 ب.ظ

مدير عامل شركت گاز استان بوشهر خبر داد:
برگزاري دوره آموزشي مديريت بحران در شركت گاز استان بوشهر

خبرگزاري فارس: مدير عامل شركت گاز استان بوشهر از برگزاري دوره آموزشي مديريت بحران در شركت گاز استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، غلامعباس حسيني عصر يكشنبه در پايان دوره آموزشي در شركت گاز استان اظهار داشت: شركت گاز استان بوشهر خدمات قابل قبولي در سال جاري ارائه كرده و شاهد رضايت خاطر مردم از خدمات ارائه شده هستيم.
وي افزود: هم‌اكنون بيش از 47 روستاي استان بوشهر از نعمت گاز لوله‌كشي برخوردار هستند كه نشان دهنده حجم اقدامات اين شركت است و 17 شهر استان بوشهر نيز در شرايط كنوني از گاز بهره‌مند هستند و كيفيت گازرساني نيز مطلوب بوده است.
مدير عامل شركت گاز استان بوشهر از برگزاري دوره آموزشي مديريت بحران در شركت گاز استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان كرد: توجه به مسايل آموزشي و پژوهشي از مهم‌ترين اولويت‌هاي شركت گاز است و سعي داريم به نحو مطلوب، كاركنان و پيمانكاران را با موارد مختلف آموزشي آشنا كنيم.
حسيني تصريح كرد: دوره آموزشي مديريت بحران با حضور كاركنان ايمني و آتش‌نشاني برگزار شده و در اين دوره آموزشي مباحث مديريت بحران شريان‌هاي حياتي گاز و شيوه‌هاي مقابله با بحران‌هايي نظير سيل، زلزله و...آموزش داده شد و اين دوره‌ها بدون ترديد تاثير بسزايي در افزايش ميزان آمادگي كاركنان دارد.
وي در ارتباط با جزئيات اين دوره بيان داشت: در دوره آموزشي مديريت بحران سرفصل‌هاي متعددي از قبيل روش‌هاي مقاوم‌سازي ايستگاه‌هاي TBS , CGS، امنيت در بحران، آشنايي با انواع گسل‌ها و تعمير نقشه‌هاي ژئوتكنيك، تحليل بحران‌هاي پيچيده، پديده هارپ، پدافند غير عامل، بررسي مدل P در مديريت بحران و موارد مختلف ايمني و آتش‌نشاني آموزش داده شد.
مدير عامل گاز استان بوشهر افزود: در دولت نهم و دهم در گازرساني به شهرها و روستاهاي استان تحولي چشمگير حاصل شد و در دو سال آينده بخش عظيمي از جمعيت استان تحت پوشش شبكه گاز قرار مي‌گيرند.
حسيني اضافه كرد: در تمام ايام سال، گازرساني با شتاب خوبي در سراسر استان انجام مي‌شود و اميدوار هستيم بتوانيم در انجام وظايف محوله موفق شويم.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها